Great Escape Rally 2011
Witam, poniżej zamieszczam mój najnowszy filmik.

kamera: niestety JVC GZ-MG 330
muzyka: na licencji CC BY

Proszę o opinie.

pozdrawiam
Odpowiedz
(04-18-2011, 19:38)alien256 napisał(a):  Witam, poniżej zamieszczam mój najnowszy filmik.

Proszę o opinie.

pozdrawiam

No kolego dobre,naprawdę dobre.
Jedyne co mi się "rzuciło w oczy" to te przejścia,czyli ciemny obraz między urywkami-zbyt dynamicznie,ostro się ucina,ale reszta naprawdę super,żadna stacja telewizyjna nie powstydziłaby się takiej relacji z imprezy pokazać w telewizji.Gratuluje.
A skąd wziąłeś taką czcionkę na początkowe i końcowe napisy,jeśli wolno wiedzieć?Bo w Vegasie takiej nie ma.
Pozdrowienia.
Odpowiedz
Dobra robota!
Odpowiedz
(04-18-2011, 20:31)andrzejj napisał(a):  
(04-18-2011, 19:38)alien256 napisał(a):  Witam, poniżej zamieszczam mój najnowszy filmik.

Proszę o opinie.

pozdrawiam

No kolego dobre,naprawdę dobre.
Jedyne co mi się "rzuciło w oczy" to te przejścia,czyli ciemny obraz między urywkami-zbyt dynamicznie,ostro się ucina,ale reszta naprawdę super,żadna stacja telewizyjna nie powstydziłaby się takiej relacji z imprezy pokazać w telewizji.Gratuluje.
A skąd wziąłeś taką czcionkę na początkowe i końcowe napisy,jeśli wolno wiedzieć?Bo w Vegasie takiej nie ma.
Pozdrowienia.

Dzięki za miłe słowo. Masz racje co do tych przejść, zbyt często ich używam, szkoda tylko, że dopiero po jakimś czasie zaczęły mi przeszkadzać (jak już film był w necie). Mam nadzieje, że wkrótce dorobię się jakieś dobrej kamery i statywu :) to jakość może będzie lepsza.

Co do czcionek odpowiem na PW
Odpowiedz
(04-18-2011, 21:00)alien256 napisał(a):  Co do czcionek odpowiem na PW

Opinie jakoś nie były posyłane na PW. :P
Odpowiedz
(04-18-2011, 21:07)Pinto napisał(a):  
(04-18-2011, 21:00)alien256 napisał(a):  Co do czcionek odpowiem na PW

Opinie jakoś nie były posyłane na PW. :P

Przepraszam, pomyślałem tylko, że nie każdego to zainteresuje :)

Ta czcionka z końca to "Boycott"

http://www.dafont.com/boycott.font
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości