Usunęcie dźwieku
Witam, chce usunąć dźwiek który był dodany do filmu jednak gdy kilkam delete to usuwa mi się też plik wideo. Mam vegasa 10.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
nie wiem jak to robisz że Tobie usuwa się cały klip a nie tylko ścieżka audio ja robię to tak

a jeśli ten sposób u Ciebie nie działa to ściągnij sobie program nandub i zrób to w ten sposób
Odpowiedz
Tam gdzie masz Audio Track masz znaczek stopu nazywa się Mute kliknij i masz ;d
Odpowiedz
(04-16-2011, 11:29)marcinb9987 napisał(a):  nie wiem jak to robisz że Tobie usuwa się cały klip a nie tylko ścieżka audio ja robię to tak

a jeśli ten sposób u Ciebie nie działa to ściągnij sobie program nandub i zrób to w ten sposób

Dziękuje, ten pierwszy sposób działa.
Cuma-> Należe do takich ludzi co muszą mieć wszystko poukładane, więc jak mam za dużo o ten dźwiek źle sie czuje.
Odpowiedz
Kolega "marcinb9987" pokazał jak usunąć cały track audio, a pytanie było jak usunąć sam dźwięk. Są to podstawy obsługi programu i należy to zrobić następująco. Zaznaczyć klip, z którego chcemy usunąć dźwięk, następnie klikamy na klawiaturze "u" - ungroup , po czym klikamy raz na audio , aby je zaznaczyć i nastepnie delete.
Odpowiedz
a co to za różnica jeśli mogę wiedzieć ? jeśli usuniesz track audio bądż sam dżwięk to i tak klip będżie bez dżwięku wiec co to za różnica
Odpowiedz
Chłopie nie pogrążaj się dalej. Ucz sie i wierz mi, że różnica jest zasadnicza. Pomogę tobie ostatni raz w logicznym mysleniu , bo na więcej nie zasługujesz. POMYŚL, jeżeli na jednym traku masz jeszcze inne klipy, a chyba zazwyczaj tak jest, to usuniesz dźwięk ze wszystkich.
Odpowiedz
ja tylko zapytałem wiec nie musisz tak się wściekać
Odpowiedz
Pytanie było w pierwszej części zdania , a w drugiej próba udowodnienia tezy, że nie ma żadnej różnicy. Nawet nie potrafisz sie przyznać do złego zachowania.
Odpowiedz
przyznaje się po prostu nie dodałem znaku zapytania
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości