Kodek Avi
Witam. Mam problem, a mianowicie gdy chcę otworzyć format .avi w Vegas 9.0 nic mi się nie pokazuje lub jest sam dźwięk proszę o pomoc.

Mój system operacyjny Windows 7 ultimate
Program Sony Vegas Platinum 9.0
Odpowiedz
AVI nie jest kodekiem tylko kontenerem dla różnych kodeków. Zainstaluj jakąś paczkę kodeków.
Odpowiedz
Sprawdź programem GSPOT jaki ma kodek, i go pobierz. Paczki kodeków nie są dobrym pomysłem.
Odpowiedz
Nie zawsze a nawet i wcale nie pomaga zainstalowanie kodeków. Nie raz musiałem zmieniać kompresor aby SV go zobaczył.

Pozdrawiam.

P.S. VirtualDub jest świetnym re-kompresorem nawet uszkodzonych klipów. Po za tym można dowolnie zmieniać kodeki i ich właściwości.
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
(04-14-2011, 19:59)robi1968 napisał(a):  Nie zawsze a nawet i wcale nie pomaga zainstalowanie kodeków. Nie raz musiałem zmieniać kompresor aby SV go zobaczył.

Pozdrawiam.

P.S. VirtualDub jest świetnym re-kompresorem nawet uszkodzonych klipów. Po za tym można dowolnie zmieniać kodeki i ich właściwości.
Możesz napisać, jakich plików Ci Vegas nie czytał po zainstalowaniu kodeków? Ja w ciągu ostatnich dwóch lat, od kiedy rozpocząłem pracę z Vegasem nie miałem problemu z żadnym formatem (oprócz RMVB).

Ps. Virtual Dub jest stary, nieaktualizowany... możliwości co do ustawień kodeka nie odbiegają niczym od ustawień w Vegasie.
Odpowiedz
ja od zawsze używam K-Lite Mega Codec Pack 7.1.0 i nigdy nie miałem problemów z sony vegasem zawsze mi wszystkie filmiki widzi i nic nie wywala
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości