ś, ż
czy można wyprodukować (w sensie napisać) jakoś "ś" w Credit Roll?
i "ż" w ProType Titler
Odpowiedz
Dla chcącego nic trudnego. Kopiuj-->Wklej
Odpowiedz
no tak :)))
dzięki
Odpowiedz
Taki program do bani, że się nie da niestety i trzeba znajdować rozwiązania "od dupy strony".
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
@bunch - nie zgadzam się. Strona kodowa programu to US a Polskie znaki to niestety odwieczny problem. Jak zaczynałem "pisać" w 3ds max'ie 2.5 to też był taki problem ale wystarczyła "Tablica znaków" i po problemie. Czasami wystarczy w kartach graficznych ATI wyłączyć "skróty klawiaturowe" i pojawiają się "ogonki".

Pozdrawiam.

P.S. A tak na marginesie - czy ktoś widział profesjonalny (jakikolwiek) program w języku Polskim (taaaa, zaraz ktoś krzyknie ! Photoshop ! Ale to już zupełnie inna bajka). Z tego co wiem to Avid'y, Canopus'y są tylko w wersji US.
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
(04-13-2011, 14:12)robi1968 napisał(a):  A tak na marginesie - czy ktoś widział profesjonalny (jakikolwiek) program w języku Polskim (taaaa, zaraz ktoś krzyknie ! Photoshop ! Ale to już zupełnie inna bajka). Z tego co wiem to Avid'y, Canopus'y są tylko w wersji US.

Nie ma takiej potrzeby, żeby były po polsku - profesjonalnego softu używają w 99% osoby znające angielski.
Odpowiedz
@Pinto i tu się zgadzamy w całej rozciągłości. Ciekawe czy sławny Polski animator Tomasz Bagiński albo również Polak, prekursor efektów specjalnych Zbigniew Rybczyński, "marudzili" nad brakiem polski znaków ? Raczej wątpię.

Pozdrawiam.

P.S. Jakoś pracując na After Effect'cie czy combustion nie przyszło mi do głowy szukanie znaków. Od tego jest tablica znaków, którą w swojej pracy wykorzystuję nad wyraz często.
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości