Sceneria na mały klip
Mam pewien problem, chciałbym zrobić jakiś dobry teledysk w którym pokazałbym swoje moto, zrobiłem już jeden ale był on robiony przed domem (link;
) i wyszedł bardzo kiepsko.Chciałbym zrobić w tym sezonie coś lepszego, jednak nie mam pojęcia w jakim miejscu mógłbym to zrobić, mieszkam na wschodzie kraju, na wsi więc nie mam do dyspozycji jakiegoś fajnego miasta.Przecież nie postawie moto na środku pola :P Myślałem nad garażem, co o tym sądzicie?Najbardziej bym chciał zrobić to nocą, pod latarnią na parkingu.Mam taką możliwość tylko jest inny problem, mianowicie czy moja kamera (sony vx2100) poradzi sobie w nocy jedynie przy oświetleniu dwóch latarni?Bo nie mam za bardzo możliwości podłączenie innego oświetlenia, ostatecznie mogę do kamery przymocować lampę (dokładnie taką http://aukcje.winmar.pl/lampy/20DW2_1.jpg) jednak myślę że będzie wyglądało to słabo...Jakieś propozycje?
Mogę w sumie pojechać gdzieś dalej, tylko nie mam za bardzo jak przetransportować kamery, bo w plecak raczej jej nie wsadzę...
Odpowiedz
(04-12-2011, 17:58)Rysio napisał(a):  mieszkam na wschodzie kraju, na wsi więc nie mam do dyspozycji jakiegoś fajnego miasta.
Podaj nazwę tej wsi. Może coś fajnego jest w okolicy.
(04-12-2011, 17:58)Rysio napisał(a):  Myślałem nad garażem, co o tym sądzicie?
Słabo, no chyba że garaż jest ciekawy i nie będzie odrywał wzroku od motora.
(04-12-2011, 17:58)Rysio napisał(a):  Najbardziej bym chciał zrobić to nocą, pod latarnią na parkingu.Mam taką możliwość tylko jest inny problem, mianowicie czy moja kamera (sony vx2100) poradzi sobie w nocy jedynie przy oświetleniu dwóch latarni?
Sprawdź, co Ci szkodzi.
(04-12-2011, 17:58)Rysio napisał(a):  ostatecznie mogę do kamery przymocować lampę (dokładnie taką http://aukcje.winmar.pl/lampy/20DW2_1.jpg) jednak myślę że będzie wyglądało to słabo...Jakieś propozycje?
Tak jak myślisz. Niema to najmniejszego sensu.

Kamerę do plecaka chyba dasz radę wsadzić, jeżeli nie to kup torbę. Aczkolwiek imo lepiej wyglądało by to w ruchu - jedziesz motorem przez miasto bądź cokolwiek, w nocy co jest dobrze oświetlone.
Odpowiedz
Torbe mam ale nie jak ja zabrac na moto, a do plecaka troszkę boję się pchać kamerę.Mieszkam w Trzeszczanach :P W sumie 50 KM od Zamościa, tam by bylo gdzie kręcić, ale jeszcze dobrze nie znam tego miasta, i jakoś nie widzi mi się jechać 50 KM z kamerą w plecaku, chyba że udało by mi się kupić tą nieszczęsną lustrzankę z nagrywaniem, wtedy to było by bardziej możliwe :P
Odpowiedz
(04-12-2011, 17:58)Rysio napisał(a):  czy moja kamera (sony vx2100) poradzi sobie w nocy jedynie przy oświetleniu dwóch latarni?
To posiadasz tę kamerę czy dopiero będziesz ją miał? Bo jakbyś miał, to już dawno sprawdziłbyś to z 5 razy. VX2100 jest na pewno bardziej czuła od innych kamer.
Odpowiedz
Posiadam tą kamerę, nie miałem okazji sprawdzić....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości