Problem
Mam problem z magic bullet looks, po zainstalowaniu i nadaniu efektu na clip otwiera się mbl, i pokazuje się czarny ekran i nic wiecej. Kiedys tego nie mialem :/
Odpowiedz
Aha.
Odpowiedz
raporcik polecial

post nie wnoszący nic do tematu
Odpowiedz
(04-08-2011, 21:50)davee napisał(a):  raporcik polecial

post nie wnoszący nic do tematu
Spoko, ten Twój post też nic nie wnosi do tematu. Zadałeś w nim jakikolwiek pytanie? Nie. Oznajmiłeś tylko, że masz problem z magicbullet, nie podając w tym wypadku żadnych danych - system, wersja programu, informacje o komputerze nawet screena problemu nie wrzuciłeś. Mój pierwszy post był głupią odpowiedzią na jeszcze głupszy post. Oczywiście interpunkcję też masz w dupie. Ja Ci już nie pomogę, szukaj idioty, który będzie chciał pomóc i stracić swój czas dla kolejnego pirata.
Pozdro.
Odpowiedz
OKEJ

chyba napisałem pro100 i wyraźnie że jak nakładam mbl na zdjecie, potem przechodze do tego calego mbl i jest czarny ekran zamiast zdjecia

System: Win 7

tutaj jest problem co ja mam

Odpowiedz
Nie napisałeś wszystkiego...

Ps. niema wersji pro100
Odpowiedz
Dobra naprawilem problem ;)
Musialem starszą wersję ściągnąć i tyle :)
Odpowiedz
Vegas 10 pewnie wyświetla się jako "vegas100.exe" w procesach. Stąd ten Vegas 100.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(04-10-2011, 21:20)Bunch napisał(a):  Vegas 10 pewnie wyświetla się jako "vegas100.exe" w procesach. Stąd ten Vegas 100.
Czasem 10 pro jest określany jako 10.0 pro, tylko że davee nie używa znaków interpunkcyjnych.
Odpowiedz
U mnie skrót tego Vegasa tez się domyślnie nazywa "Vegas100.exe".
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości