Kamera na początek - kilka pytań
Witajcie!

Planuję wraz ze znajomymi stworzyć małą grupę filmową, na sam początek myślałem o kupnie takiej kamery http://allegro.pl/kamera-toshiba-h20-ful...53350.html ale ona nie ma chyba możliwości podłączenia mikrofonu, jaką kamerę mi potrzeba aby była możliwość podłączenia mikrofonu? Chcę zmieścić się w cenie ok. 1000zł i kamera musi być nowa, czy da się coś znaleźć w takiej cenie?

ps a może obejdzie się bez mikrofonu?
Odpowiedz
1. Nie
2. Nie.
Odpowiedz
Jak do tysiąca to polecam Ci Panasonic NV-GS400 na allegro poszukaj bo widziałem że tak stoją koło tysiaka używane (bo nowej już nie kupisz nigdzie) no i ma wejście na mikrofon i słuchawki :)
Odpowiedz
bez mikrofonu się nie obejdzie?
Odpowiedz
Obejdzie, ale pisałeś że szukasz z wejście mikrofonowym no to ci poleciłem :P
Odpowiedz
No tak jakoś... :D tamta kamerka co wysłałem to jest względna? Co polecasz do powiedzmy 700zł?
Odpowiedz
Dla Ciebie wystarczy taka, będziesz się cieszył :P
Za 700 to mogę ci polecić ale dobrą głowice do statywu :D

A najlepiej jak byś zaczął od kupna Follow Focusa, akurat się tak składa że mam taki na sprzedaż :)
Odpowiedz
naffnaff mógłbyś mi polecić kamerkę HD do 2000 zł z wejściem na zewnętrzny mikrofon ?

@tidzu spoko
Odpowiedz
O ile się nie mylę, to jakieś canony miały coś takiego... Wieczorem coś napiszę.
Odpowiedz
Do 2 tys. HD i z wejściem mikrofonowym ??
To polecam Canona HV30 - teraz akurat nie widzę na allegro jej (może niedługo ktoś wystawi), ale w zakończonych aukcjach właśnie w tych granicach stoi (koło 2 tys.)
Odpowiedz