Pomoc
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! NA POMOC!!!! FEGAS MI ŚIE WJESZA!!! POMURZCIE MI!!! MAM FEGAZA 6 PRO I MI NIE DZIAŁA HELP!
Dobra a tak na poważnie to mam małą prośbę do wszystkich którzy się choć trochę znają na podstawowym programowaniu (tak tidzu myślę o tobie). Mianowicie muszę zrobić iksy z "Mam talent". Obrazki już mam i chciałbym żeby w jakiej kolwiek formie było tak, że gdy kliknę w iksa to jego kolor zmienia się na czerwony i na odwrót (obrazki w załączniku). Proszę o pomoc i to pilną, a jak ktoś będzie tak dobry i mi to zrobi to odwdzięczę się przysługą jaką tylko zapragnie i dam radę zrobić :)
A i zapomniałem, (z tym chyba duży problem będzie ale spróbuję) przy naciśnięciu iksa odtwarzać ma się dźwięk brzęczyka (też w paczce którą dałem)

Załączone pliki
.zip   Projekt iksy.zip (Rozmiar: 234.06 KB / Pobrań: 31)
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Aha, mam rozumieć, że po kliknięciu na biały X, on robi się czerwony i ma zostać odtworzona muzyka tak? Będzie to puszczane np. na projektorze czy zwyczajnie?
Odpowiedz
Tak dokładnie (nie sądziłem że odpiszesz) będzie to puszczane na projektorze.
Odpowiedz
Przepraszam, ale nie dam rady... tzn. zajęty jestem - projekt szkolny, jutro do szpitala etc. Nie dam rady.
Odpowiedz
Dobra. A dałbyś jakąś podpowiedź jak to zrobić? Cokolwiek?
Pojutrze właściwie na 14:00 to potrzebuję, więc gdybyś jednak znalazł czas to ... byłbym wdzięczny :)
Odpowiedz
Takie pasuje? http://efix.pl/temp/kajtek.exe
1. Zrobione pod 1024x768
2. Możesz dostać komunikat o wirusie - to false alarm, niestety taki urok narzędzia,
3. Krzyżyki możesz zapalać klikajac mysz albo naciskając od 1 do 5
4. Stan pierwotny przywracasz przez "R".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja się chyba nie znam, ale przy 5 nie słychać dźwięku (tylko przy naciskaniu klawisza, nie obrazka)... mógłbyś podać źródło?
Odpowiedz
Efix! Jesteś za*ebisty! Gdybyś mógł zrobić do tej samej rozdzielczości tyle że w jednej linii i w 1280x720? Będę winny już 2 przysługi :) A tak przy okazji: Dzięki wielkie!!!
PS. Jak ty to zrobiłeś?
Odpowiedz
http://efix.pl/temp/kajtek2.exe

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Efix, jeszcze raz wielkie dzięki !!!
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości