Youtube i upload...
Witam serdecznie,
mam neostrade a jak wszyscy wiedzą neostrada ma łącze asymetryczne czyli przy mojej neostradzie 6mb mam tylko 512 kb uploadu i 100mb filmik uploaduje się 20 min to nie było by problemem gdybym wstawiał tylko takie filmiki ale ja niestety wstawiam 15 minutowe czyli 20x15=300 min a to 5h to to trochę porażka żeby 15 minutowy filmik upladowal sie 5 godzin więc tutaj nasuwa się moje pytanie:
Chodzi tu mianowicie o taki programik dzięki któremu mógłbym upladować filmiki robić kolejki żeby przez noc i kawałek dnia się wszystko zgrało np kilka filmików po 15 min ale nie tylko o kolejki chodzi ważną rzeczą jest aby po ewentualnych zrywach połączenia (znanych użytkownikom neostrady) można by było kontynuować upladowanie nie od nowa a od tej części filmiku kiedy było zerwanie połączenia.
Odpowiedz
Proszę. :)
Odpowiedz
to tylko połowa sukcesu bo chce ustawić kolejke, a pozatym wolałbym program a nie coś dodatek do youtuba
Odpowiedz
Dodawaj kolejne pliki z naciśniętym klawiszem ctrl :) Wtedy możesz wrzucać kolejkę. Programu nie znajdziesz, a bezpieczniej i łatwiej jest korzystać z oficjalnego uploadera.
Ja mam neo 10mb i jeszcze nie doświadczyłem przerwy w działaniu internetu.
Odpowiedz
Przerwa w działaniu neostrady jest po 24 godzinach ciągłego użytkowania, a przynajmniej kiedyś tak było.
Odpowiedz
Matti, nie martw się, ten oryginalny uploader super działa. 3 filmy 700MB w kolejce miałem i do rana weszło. Trzeba mieć tylko dobrą javę zainstalowaną, najlepiej tą z oficjalnej strony.
Odpowiedz
A wiecie co zauważyłem! Jak dotąd wgrywałem filmy w WMV. I szło w 3 minuty. Raz wgrałem film w AVI i mieliło go 40 minut! To był dla mnie mały szok.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Mieliło w sensie, że youtube konwertowało go na jakiś tam swój format? Ja zawsze wrzucam wmv i 360/480 jest dostępne zaraz po uploadzie. Na hd czekam z 5 minut.
Odpowiedz
Czekałem tyle na konwersję właśnie.

Cytat:Na hd czekam z 5 minut.
Format....
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości