Dziwny obraz
A więc, coś jest nie tak z obrazem jak go wrzucam do Vegasa.
Kiedyś już tak było, ale myslalam, że to tylko w tym filmie.
Ale znów się pojawił. Ściągam film z youtube,(7minutowy) jest on w avi. i normalnie odtwarza mi go w bestplayerze, wszystko ok.
Ale wrzucam ten film do sony vegasa i obraz jest przekrzywiony, bez kolorów i z paskami, tak jak na print screenie poniżej.
Ściągnęłam inny filmik z youtube (10minutowy) I wszystko jest okej. Też w avi. działa jak należy.
Jeśli ktoś się zainteresuje i trzeba będzie podać jakieś informacje na temat filmu to jeśli tylko takie informacje będę miała, napiszę je.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Na początku zainteresuj się poprawnym stworzeniem projektu, następnie przekonwertuj film z youtube na normalny format, który nadaje się do montażu.
Odpowiedz
Spróbuj ściągnąć film od nowa i jak mówi tidzu przekonwertuj na jakiś trawiony przez SV kodek.
Jak chcesz sprawdzić, czy masz źle ustawiony projekt (choć wątpię, żeby przez to mogły być takie paski, chyba że to wina przeplotu) to zrób nowy, wybierz ikonkę folderu z prawej przy preset i wybierz film z Youtube. Oczywiście naciśnij ok i przeciągnij ten film na timeline. Sprawdź czy będą takie same rezultaty.
Odpowiedz
ludzie, to tylko taki podgląd jest...
Odpowiedz
(04-08-2011, 18:45)davee napisał(a):  ludzie, to tylko taki podgląd jest...

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Miałem dokładnie tak samo. Materiał z YouTube'a uzyskany przez jeden z popularnych programów do ściągania z tego serwisu. Nie znalazłem rozwiązania, trzeba było przekonwertować.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Z YouTube ściągnąłeś w .avi ?! WoW ! A jak ja ściągam to zawsze w .flv i konieczna jest konwersja. Zawsze.

Pozdrawiam.

P.S. Do konwersji używam małego programiku: http://www.programosy.pl/program,flv-to-...erter.html
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
Dziękuję, wszystko się wyjaśniło, trzeba było tylko go przekonwertować.
Odpowiedz
Witam. Podo troche podobny problem, lecz u mnie sie to tym objawiło , że juz jak wszystko ładnie pociete było i poskładane, wyszło ze w pewnych momentach filmu pojawiają się wpodglądzie Vegasa artefakty, obraz się "rozsypuje" i tak też on to wyrenderował do pliku finalnego :/ .
CO zrobić by nie musieć całej roboty zaczynać od nowa? Mozna jakoś zaaktualizować wbudowane w Vegas kodeki by poprawnie "kumał" pliki video?

porównanie , widok z zewnetrznego playera i z vegasa.
[Obrazek: dS5u0.jpg]
Odpowiedz
Jakie masz ustawienia projektu, renderowania?
Odpowiedz
Włączone "Quantize to Frames" w Options?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości