Renderowanie MP3 - Ogromne problemy, prosze o pomoc !
Witam,

Aktualnie najwazniejszy problem - NIE DA SIĘ renderowac filmu w SV do Xvid i mp3 ???

Szukałem dużo w google i o dziwo bardzo wiele osob ma z tym problem.

NO więc oryginalnie (projekt gotowy) wybieram xvid, biore audio i tam jest zakladka mp3 - ale oryginalnie pusta - nie ma zadnego codeca

Zainstalowalem Lame - restart - oczywiscie encoder się pojawił, więc wciskam render ale albo wyskakuje komunikat ze cos zly sterownik czy nie może go otworzyc albo film się renderuje i przy odtworzeniu okazuje się ze jest bez dźwięku

To samo z Franhoufer - zainstalowałem, Vegas go widzi, wybieram, renderuje i albo komunikat wyskakuje, albo film bez dzwieku wychodzi.

Zainstalowalem Ac-3, to samo - są ustawienia, wybieram 44100khz, 128kbit/s, (tak jak i wyzej) i render i renderuje i wychodzi bez dzwieku,

Sprzet byl restartowany po zainstalowaniu codecow, nie wiem czaemu sie tak dzieje, bez sensu caly projekt renderowac Huff-em i audio uncompressed (bo wtedy dzwiek jest) i w innym programie jeszcze raz to robic tylko juz z mp3

Uwazam to za duze udtrudnienie

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam
Odpowiedz

Naprawdę nikt nic nie wie o renderowaniu do mp3 czy tez AAC w Vegas ???
Odpowiedz
Ale bierzesz pod uwagę, że może u innych ten problem po prostu nie występuje?
A poza tym nie napisałeś jaką masz wersję Vegasa, nie dałeś żadnych screenów, nie napisałeś, czy przeinstalowałeś go itd.
Ja u siebie widze zarówno całą gamę ustawień do LAME, jak i natywny, vegasowy mp3.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Hej, może i mało info

Mam Sony Vegas 10c
robiłem wszystko możlliwe i nic, z reinstalacją włącznie

Mam ten sam problem: Link

Na google szukałem i wiele osob to ma więc tylle czasu o tym szukam więc uznałem że Vegas poprostu nie akceptuje mp3

Screeny moge wrzucic ale zobaczysz to co u siebie - czyli po zainstalowaniu widzi mi encoder ale nie chce go użyc

Czyli tylklo ja mam taki problem? - nie możliwe bo wiele ludzi pisze o tym jak w powyższym linku
Odpowiedz