Motocross
Witam
Chciałem wa zaprezentować mój nowy film, jest to prezentacja zawdonika

Miłego oglądania, czekam na wasze opinie :)
Odpowiedz
Film na prawdę doby. bardzo mi się podoba ;) Jaką kamerą to było kręcone? ;)
Odpowiedz
Film naprawdę dobry 4.5/5 .
A jakoż jestem fanem ZFS* kamera to pewnie Panasonic NV-GS400 + obiektyw na adapterze. (http://www.zfsebastian.pl/produkcje.html)

* - Tak, przyznaję się jestem ich fanem :D już od 2 lat (chyba) - ZFS Zespół Filmowy Sebastian
Odpowiedz
Bardzo dobry film, prócz kilku powtarzających się ujęć. Moja ocena to 5-/5
Wszystko bardzo fajnie zlepione i całkiem niezłe ujęcia.
Odpowiedz
(08-24-2009, 20:01)qatryk napisał(a):  A jakoż jestem fanem ZFS* kamera to pewnie Panasonic NV-GS400 + obiektyw na adapterze.

No prawie qatryk podał prawdziwą odpowiedź, ale nie do końca, nie używałem adaptera (zbyt dynamiczne ujęcia, żeby go stosować). Ale prawda jest że kręcone było Panasonikiem NV-GS400 + w niektórych ujęciach konwerter szerokokątny, lub filtr polaryzacyjny :)

Fajnie qatryk, że jesteś naszym fanem, cieszy mnie to, ale to akurat nie jest filmik stworzony pod szyldem ZFSebastian, tylko jest on wyłącznie mojego autorstwa :) (wiem pycha przemawia przeze mnie i pazerność heheh :D)

Ktoś wspomniał o powtarzających się ujęciach - nie było takowych, możliwe że były podobne ale na pewno nie takie same :)
Odpowiedz
mnie tylko zastanawia efekt w 0:47 (bo chyba nie jest vegas? ;) )
ogolnie praca bdb ;) bez fajerwerkow ale bardzo dobry i dynamiczny montaz :)
Odpowiedz
(08-24-2009, 22:23)jagiel89 napisał(a):  mnie tylko zastanawia efekt w 0:47 (bo chyba nie jest vegas? ;) )

Jak to nie Vegas :P Wszystko zostało wykonane w tym programie :) Posiadam Sony Vegas 8 - ale bez problemu ten efekt można zrobić w każdej innej wersji tego programu (kluczowanie + praca na warstwach i tekstury) ot cała filozofia :D

P.s. Nawet intro początkowe było wykonane w Sony Vegas :)
Odpowiedz
ten PANAS cuda działa, ehh że tak ciężko jest go teraz kupić :(
Odpowiedz
tzn napewno widze tam jakas maseczke ;p
mozliwe ze tlo mnie zmylilo ;] bo nie kojarze go z vegasa ;]
Odpowiedz
NaffNaff zrobił to (chyba) tak:
1. Screen podglądu w tej klatce z tłem.
2. Duplikowanie ścieżki z Stop Klatką.
3. Kluczowanie pierwszej ścieżki.
4. Pomiędzy ścieżkami 1 i 2 wklej takie "CÓŚ" zrobione w PS i za pomocą maski na keyframach zaanimuj to.

Co do punktu 4 niejestem pewny ale chyba to prawda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości