Błąd Podczas Instalowania Sony Vegas Pro 8.0
Witam. Przepraszam że w offtopicu, ale jak chce w innym dziale to wyświetla sie błąd że nie mam uprawnień. A tak wgl, chodzi mi o to że kiedy ściągało mi się Microsoft.net 3.0 wyłączył mi się prąd po próbie ponownego zainstalowania programu wyświetla się błąd :
http://img6.imageshack.us/i/58622518.png/

Co zrobić aby ponowić sukcesywnie instalacje vegasa ?.
Odpowiedz
Napraw system tak, aby ten .net był zainstalowany i działał prawidłowo(nawet jakby się udało pominąć sprawdzanie, to Vegas będzie nie do końca działał). Może masz jakieś stare punkty przywracania a może .net przed próbą instalacji takowy utworzył - jeśli tak, skorzystaj z nich. Jeśli nie - popytaj w Microsoft lub skorzystaj z pomocy jakiegoś pogotowia komputerowego. Możesz jeszcze na własną odpowiedzialność użyć jakiegoś force uninstallera i potem ponownie zainstalować .net.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Miałem ten sam błąd. Przeinstalowałem (Format dysków) system i mi zadziałało.
Odpowiedz
Załatw jakiś dobry program do odinstalowywania softu i zobacz, czy da radę wywalić NET-a całkowicie.
Odpowiedz
A nie można poprostu wywalić plików .net z folderu gdzie był on instalowany i wtedy vegas wgl go widzieć nie będzie i bedzie musiał go od nowa ściągnąć ?.

Albo poprostu ściągnąć samemu .net 3.0 i go zainstalować ?. Kurde zależy mi na tym 8.0 pro ponieważ ma on funkcje maskowania ;p.
Odpowiedz
Wersja 10, 9 jak i 6 też ma. Kup oryginał.
Odpowiedz
Ehm mam 9 ^^. Tylko Nie pro ;p
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości