Sony AVC
Witam serdecznie,
chciałem zacząć renderować nowym sposobem bo .wav słabo wygląda chociaż znośnie ale ja i tak wolę jak najlepiej :)
Przejdźmy do rzeczy: plik nagrywany frapsem wrzucam do sony vegas i klikam render as. Wybieram z listy Save as type:
Sony AVC (*.mp4,;*.m2ts;*.avc)
niżej w Template wybieram:
Internet 1280x720-25p
Nic nie zmieniam (są podstawowe ustawienia)
klikam Save i się renderuje i tak po kilku minutach renderowania wyskakuje ten błąd:

Kod:
An error occurred while creating the media file Untitled.mp4
Error 0x80010105 (message missing)

Jak to naprawić :)

@edit
Wersja SV: Pro 10.0
Windows: 7 64 bit
Odpowiedz
Vegas uruchamiany jako administrator? Jakie masz kodeki zainstalowane? Informacje o komputerze oraz dyskach - procesor, ram, k. graf, dysk - model, ilość wolnego miejsca.
Odpowiedz
Uruchamiany jako admin, kodeki fddshow + osobno MPEG-4 Codec ale niestety po instalacji mi go nie wykrywa nie wiem dlaczego. Jeszcze dodam że filmiki frapsem nagrywam na innej partycji ale to chyba nic nie zmienia.

Mój PC:
Procesor: Phenom II X4 955 3.20 GHz
Pamięć RAM: Kingston 4GB
Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm (na partycji wolnego miejsca z 40gb) (na tym co mam wszystko inne około 300gb wolnego)
Karta graficzna: Sapphire Radeon HD5770 Vapor-X 1024MB DDR5

@@ ROZWIĄZANIE PROBLEMU:

Nainstalowałem tyle tego gówna jak np fddshowy, klite packi wszystkie i dziesiatki roznych kodekow i nie dzialala mi polowa formatow i kodekow w sv zainstalowalem specjalna paczunie:

http://www.vista.pl/download/1657_win7x6...s_1_0.html

I dziala ten avc nawet xvid się pojawił ;)
Mam nadzieje ze tym co napisalem pomoge komus kto bedzie mial win 7 64 bit :p
mozna close
Odpowiedz
(03-20-2011, 15:23)lanceq napisał(a):  @@ ROZWIĄZANIE PROBLEMU:

Nainstalowałem tyle tego gówna jak np fddshowy, klite packi wszystkie i dziesiatki roznych kodekow i nie dzialala mi polowa formatow i kodekow w sv zainstalowalem specjalna paczunie:

http://www.vista.pl/download/1657_win7x6...s_1_0.html

I dziala ten avc nawet xvid się pojawił ;)
Mam nadzieje ze tym co napisalem pomoge komus kto bedzie mial win 7 64 bit :p
mozna close

Mam dokładnie ten sam problem, ale powyższy link nie działa... mogę prosić o pomoc?

Znalazłem jeszcze w sieci, że rozwiązaniem problemu może być podmiana plików z katalogu:

c:\Program Files\Sony\Vegas Pro 10.0\FileIO Plug-Ins\mp4plug3 (dla 64bitowej wersji)

Tylko trzeba je wziąć z wersji 10.0a

Ma ktoś może taką wersję i może podzielić się tymi plikami?
Będę bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
Problem rozwiązany. Zdobyłem te pliki i wygląda, że jest ok.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości