Honda CBR
Przedstawiam krótką garażową produkcję pokazującą motocykl mój oraz kolegi. Sporo ujęć w wolnym tempie plus wstawki jazdy motocyklem z ubiegłych sezonów.

Odpowiedz
Muszę przyznać, że film bardzo przypadł mi do gustu. Na tle innych tutaj prezentowanych produkcji, ta wyróźnia się zdecydowanie na plus.
Odpowiedz
świetny, idealnie dopracowany
tak z ciekawości pytam ile zajęło złożenie ci go
Odpowiedz
Dzięki :) 2 dni poświęciłem na filmowanie w garażu, w pierwszy dzień filmowałem u siebie a w drugi u kolegi. Ujęcia pokazujące motocykle w ruchu miałem już nakręcone wcześniej w sezonie. Na montaż poświeciłem 4 godziny. Vegas Movie Studio 10.
Odpowiedz
to ładnie poradziłeś sobie z montażem ja pewnie robiłbym to przynajmniej o połowę dłużej
Odpowiedz
Ciekawie zrobiony filmik, też mi się podoba :D chociaż jak by te wolne ujęcia były bardziej stabilne bo widać trochę takie poruszenia to by wtedy było perfekcyjnie.
Odpowiedz
Masz racje RaF02, dopiero teraz w planach mam zakup slidera. Do tych ujęć użyłem samego statywu ;)
Odpowiedz
Przydałaby się głowica olejowa do statywu, bo szarpie czasami obraz.
Odpowiedz
Moja pierwsza reakcja " Kurwa , to jest zajebiste "
Naprawdę niemal perfekcja. Idealna ujęcia, bardzo dobra jakość, świetna spokojna muzyka jaka powinna być do takiego rodzaju prezentacji. Nie myślałeś o karierze operatora?:D Dobry balans kolorów. Takie filmiki dostają moje najwyższe oceny na YT czyli like,favorite i subscribe. Gratuluje.
Jedyne co mi przyszło na myśl podczas pisania tego to : mógłbyś ze 2 razy jeszcze dać przeplot między prezentacją a jazdą na motorze, a przejście pomiędzy klipami trochę skrócić. To by podkreśliło większy kontrast; tu taka spokojna maszyna w garażu a tu nagle w "akcji" rozpędzona ponad 100km/h z rykiem silnika i bliższym ujęciem na sam pojazd. Co o tym myślisz?

Jeszcze raz gratuluje! I czekam na może jakieś kolejne, tylko się nie pozabiajcie na tych maszynach
Odpowiedz
Na takie filmiki jak ten aż miło popatrzec'. Dooooobra robota ;)
Odpowiedz