IE 9 - gwóźdź do trumny
Do tej pory sporadycznie używałem alternatywnych wobec IE przeglądarek. Działało to znośnie, więc nie miałem powodu, żeby całkowicie przesiadać się np. na Firefoxa. Buńczuczne zapowiedzi Microsoftu oraz pochlebne opinie społeczności o wersji beta sprawiały, że nadal widziałem się użytkownikiem IE. Nadszedł dzień premiery i cóż się okazało? Wielkie G. Zamiast lepiej, jest gorzej - więcej stron jest wyświetlanych z błędami, interfejs wydumany na siłę, a np. na tym forum wysyła podwójne posty! Małomiękki chciał odzyskać tym produktem rynek przeglądarek, ale raczej to będzie powód, zeby ostatecznie przesiąść się na np. Firefoxa. Ja to właśnie robię. Żegnaj IE i nie wracaj.
Odpowiedz
ja osobiście polecałbym google chroma ale to już według uznania
Odpowiedz
Boże to chyba wszyscy wiedzą że tego się nie używa, najgorsza przeglądarka przecież z nią przeglądanie neta to męczarnia. Ja używam już chroma bardzo długo, bo szybki i wygodny.
Odpowiedz
Ja od 4, albo i 5 lat nawet używam Opery z małą przerwą na Firefoxa, który jednak nie przypadł mi do gustu. Mimo iż jest wiele chorych ograniczeń dla Opery, to nie narzekam na nią. :3

Dla mnie Internet Explorer, mimo aktualizowania, nadal mi się kojarzy z archaiczną już 5-6 lat temu wersją 6 i to myślenie prędko się nie zmieni.

PS:Tak użytkowałem też IE 7/8, w czasie lekcji informatyki.
Odpowiedz
(03-19-2011, 20:40)Mikeros napisał(a):  Boże to chyba wszyscy wiedzą że tego się nie używa,

Przecież pisałem, że dawało radę IE do tej pory, więc nie miałem powodu do zmieniania. A o tym, że "wszyscy" wiedzą to wiem.
Odpowiedz
Mi się tam nawet spodobał nowy IE :P W moim odczuciu praktycznie brak różnicy w szybkości, a jest więcej miejsca na stronę niż w Chrome, czy Operze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości