problem z ustawieniami sv
witam mam sv10 pro od niedawna filmuję kamerą canon xl1 nie jest to hd tylko zwykła cyfrówka potrzebuję pomocy jak zkonfigurowac przechwytywanie obrazu a po obróbce materiału jak renderowac aby uzyskac ładny i czysty obraz proszę o pomoc bo nie mam zielonego pojecia, strasznie dużo tam ustawien i niewiem co do czego z góry dziekuje !!!!!1
Odpowiedz
Zacznij od:
1. Przestudiowania jakiegoś podręcznika języka polskiego, zacznij budować mniej złożone zdania, używać znaków interpunkcyjnych.
2. Przestudiuj instrukcję od kamery i zapoznaj się z jej funkcjami.
3. Przestudiuj podręcznik Vegasa albo choćby helpa. Tam jest dokładnie wszystko opisane.
Dopiero wtedy, jak coś Ci nie będzie wychodzić, zadawaj pytania. Na razie Twoje pytanie jest nawet poniżej "newbies" i przypominam mi tekst mojej koleżanki z klasy na kursie prawa jazdy (mieliśmy w szkole). Laska wsiada, następnie z paniką w oczach wali tekstem "panie instruktorze, niech pan mi robi bo ja nie wiem jak to jest..."

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
widze ze zjadłes wszystkie rozumy,po to jest forum zeby pytac jak sie nie wie ,takich pajacy jak ty chyba nigdy nie braknie powiem ci jedno WAL SIĘ KOŁKU!!!!!!

Odpowiedz
(03-17-2011, 19:15)damian82b1 napisał(a):  widze ze zjadłes wszystkie rozumy,po to jest forum zeby pytac jak sie nie wie ,takich pajacy jak ty chyba nigdy nie braknie powiem ci jedno WAL SIĘ KOŁKU!!!!!!
Niestety, ale Twoje posty są na poziomie 10-cio latka. A tekstem WAL SIĘ KOŁKU udowodniłeś, że nim jesteś.
Forum jest od tego, aby się pytać, ale jeżeli nie potrafisz poprawnie utworzyć zdania, to trudno jest odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie.
Nikt Ci nie poda odpowiedzi, ponieważ nie wykazałeś żadnej chęci pomocy w rozwiązaniu problemu. Twój post się czyta, jak wypociny siedmiolatka, który nigdy nie miał lekcji polskiego. Zero interpunkcji, zero ortografii, i te wykrzykniki na końcu. Wrzeszczeć to sobie możesz na psa. Ale nie na forum, gdzie przebywają cywilizowani ludzie. Koniec.
Odpowiedz
ja proszę o bana dla kolegi. Bo chociaż jest może nowy to obrażać kogoś jak się go nie zna jest niestosownym.
Odpowiedz
Kolega? Zwykły ćwok.
Odpowiedz
no tak ale ja go obrażać niema zamiaru bo jest bez sensu kłócić się z takim.
Odpowiedz