Zoom zdjęć a ich jakość
Zauważyłem, że vegas rozmazuje mi zdjęcia kiedy je powiększam jak temu zaradzić? dodam, że foty są bardzo wysokiej rozdzielczości począwszy od ponad 4000x2000 do 10000x5000 a projekt robię w hdv, zawsze gdy chodź trochę powiększam zdjęcie to od razu staje się rozmazane. Chciałem zrobić taką mapę trochę z perspektywy jednak nie mogę w ogóle jej zoomować a specjalnie zrobiłem ją sobie w takiej dużej rozdziałce, help
Odpowiedz
A czy renderowałeś film w najlepszej jakości czy użyłeś tej jaką standardowo Vegas ustawia? Jeśli to drugie, spróbuj zmienić jakość renderingu video.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
(03-15-2011, 13:43)vm-rexor napisał(a):  A czy renderowałeś film w najlepszej jakości czy użyłeś tej jaką standardowo Vegas ustawia? Jeśli to drugie, spróbuj zmienić jakość renderingu video.

Dobra, niezbyt dokładnie to opisałem mianowicie w pancropie gdy przybliżam to jest ok jakość ale gdy bawię się zdjęciem w track motion i tam go trochę odchylam w 3d i zwiększam to zdjęcie się zamazuje:/ jak inaczej mogę zdjęcie trochę odchylić żeby nie używać tego track motiona lub jak w nim dobrze powiększać tak żeby nie tracić jakości? pozdrawiam
Odpowiedz
No własnie pan cropem mozesz :P odchylic tez :P
Odpowiedz