łaczenie wielu filmów
Witam wszystkich.

Jak nakłada się 2 filmy na siebie to powstaje taki fajny efekt przejścia i teraz chciałbym taki efekt osiągnąć tylko ,że na 50 filmach.Ręczne przesuwanie filmów będzie bardzo czasochłonne.

Jak zrobić aby wszystkie te filmy nasunęły się na siebie na 4 sekundy ,aby uzyskać efekt przejścia w szybszy sposób.
Odpowiedz
Preferences>editing>Automatically overlap multiple selected media when added. Ustawiasz czas przejścia i wrzucasz 50 naraz filmów na timeline.
Odpowiedz
Wielkie dzięki.
Odpowiedz
(03-12-2011, 17:25)Pinto napisał(a):  Preferences>editing>Automatically overlap multiple selected media when added. Ustawiasz czas przejścia i wrzucasz 50 naraz filmów na timeline.

Witaj .

czy mógłbyś mi podpowiedziec gdzie szukać tej zakładki Preferences ?
przeszukałem wszystko w vegas pro i nie moge znaleźć . jestem nowym więc przepraszam jesli pytanie wyda Ci sie głupie .
pozdrawiam
Odpowiedz
Główny pasek programu i szukasz Options, na samym dole powinno być Preferences :) Klikasz i tam któraś zakładka to Editing.
Odpowiedz
(09-02-2011, 16:11)arcoiris napisał(a):  Główny pasek programu i szukasz Options, na samym dole powinno być Preferences :) Klikasz i tam któraś zakładka to Editing.

jak mawiają slepy w karty nie gra :) a czy można pomiedzy te wszystkie filmiki za jednym razem wstawic przejscia transitions tak by nie robic tego na piechote ? to polaczenie o ktorym pisza tu jest wtedy kiedy importujesz filmy z np dysku a co jesli są juz na timline ? jak je polaczyc i dodac efekty z transitions ?
Odpowiedz
Osobiście nie znam jakiegoś sposobu, żeby to zrobić, skoro klipy masz już na Video Tracku... Jednak mistrzem w SV nie jestem, może ktoś się jeszcze wypowie :)
Pozostaje chyba tylko piechota, ale wierz mi, to i tak mało żmudne w porównaniu do tego jak można się w SV napocić :)
Dla ułatwienia mozesz sobie najpierw 'pozakładać' na siebie filmy np. na 4 sekundy czy ile sobie życzysz, a dopiero potem dodawać efekty przejścia, żeby ci Vegas automatycznie nie rozciągał tych klipów... Ale to już pewnie wiedziałeś :)
Odpowiedz
Można zrobić. Ustaw kursor na timeline, potem zaznacz w oknie Project Media wszystkie klipy które chcesz dodać i naciśnij enter.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości