Vegas Pro 9
Witam, mam pewien problem. Vegas służył mi do obrabiania filmów z kamery ale teraz obrabiam też 3gp z telefonu. Mam pytanie, jest jakiś kodek plugin, zebym mogl wrzucac nieprzekonwertowany film do vegasa odrazu? Bo jak konvertuje to mi jakosc sie psuje... a tego nienawidzę. Pozdrawiam i czekam na odp
Odpowiedz
Ten program nie jest przeznaczony do obrabiania marnej jakości filmów z komórki, więc pozostaje Ci konwertowanie ;]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Mój telefon, to Samsung Galaxy S, który ma jakość filmów w HD, więc pozostaje mi kodek. Tylko jaki i gdzie go znaleźć.
Odpowiedz
ffdshow zainstaluj.
Odpowiedz
Ok, to mam jeszcze pytanie z innej beki. Filmy renderują mi się po 6h (26min) ponieważ format zapisu pewnych plików sprawia, że film 26min waży 16gb, jest jakis sposob zeby szybko sie renderowalo? czy musze po prostu konwertowac zanim renderuje?
Odpowiedz
http://tidzu.pl/2010/12/jak-renderowac-f...internetu/ - ustaw wg. tego jeżeli nie chcesz takiej wagi pliku. Nie rozumię ostatniego zdania, możesz dokładniej opisać?
Odpowiedz
Chodzi o to, że czasem moje dziecko nagrywa filmiki z jakiejś gry, chyba jakieś San Andreas czy coś. Nagrywa to programem Fraps, ktory za 5min filmu kasuje około 4gb. Jak ja to mu montuje, to mnie krew zalewa, bo 20min renderuje się 6h. Potem On to konwertuje i ma wagę już małą. I mam pytanie, czy jak zrenderuje On te filmy zanim mu zaczne montowac, to czy render w SV bedzie krótszy?
Odpowiedz
Jesteś hardkorem! Masz 18 lat i dziecko!!! A pytanie nadal jest niezrozumiałe nawet dla najtęższych głów tego świata...
Odpowiedz
chyba wiem o co chodzilo gosciowi (I mam pytanie, czy jak zrenderuje On te filmy zanim mu zaczne montowac, to czy render w SV bedzie krótszy? )popelnil blad w opisie chcial napisac moim zdaniem cos takiego (I mam pytanie, czy jak przekonwertuje On te filmy zanim mu zaczne montowac, to czy render w SV bedzie krótszy? ) tak jesli wczesniej przekonwertujesz film a potem bedziesz montowal to rednredinr napewno bedzie krotszy tyko postaraj sie uzyc jak najmniej stratnego kodeka wtedy jakosc bedzie w miare dobra
Odpowiedz
Nie, ale jak zrobisz wg. tego poradnika to waga po renderowaniu będzie ok.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości