Popularyzacja kanału na YT
Jak zrobić żeby mój kanał na YT stał się bardziej popularny, i miał więcej wyświetleń.Wiem że podstawa to mieć dobre filmiki, ale coś po zatym.
Bo denerwuje mnie jeżeli mój filmik ma 1000 wyświetleń, a drugi filmik o tej samej tematyce, to jest tylko pokaz slajdów sklejony w movie makerze i ma 6000 wyswietleń
A i dla porównania, robiłem slajdy dla forum, wstawiłem to na kanał forum, filmik soti troszkę ponad rok, i ma ponad 20 tys wyświetleń, a jak wpiszesz rs 125 na yt jest jednym z pierwszych na liście.Kolejną część wstawiłem na swój kanał w październiku, i nie ma nawet połowy oglądalności co tamten w tym samym czasie, ma tylok 380 wyświetleń...
Słyszałem że pomaga litera A na początku nicku, bo ten kanał z forum zaczyna się rzeczywiście na A
Odpowiedz
(03-11-2011, 21:42)Rysio napisał(a):  Słyszałem że pomaga litera A na początku nicku, bo ten kanał z forum zaczyna się rzeczywiście na A

O-O ............................ Tak?
..-
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Myślę, że więcej informacji dostarczą Ci ludzie na forach związanych z marketingiem, pozycjonowaniem i kreowaniem wizerunku niż tutaj. Poza tym to porównanie nie wygląda za rzetelnie:
- porównałeś daty umieszczenia filmów?
- sprawdziłeś jakie filmy ma tamten user?
- sprawdziłeś czy tamten filmik jest linkowany? (może jest na kilku stronach typu "smog" )

Samo władowanie filmu na YT nie gwarantuje sukcesu - szanse są jedna na ilość filmów wrzucana każdego dnia - czyli podobno milion. Także (wracając nieco do początku) musisz zgłębić tajniki promocji.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości