Problem z zapisem filmu
Witam,mam problem z filmikiem/ami otóż jak zapisuje film i nakładam z 4 filmy albo 3 to za miast jednego jest czarny obraz lub gdy np wstawie film inny powiedzmy przykładowy film 1 a robie przejście lub takie jak koniec programu jest takie przejście i gdy to robie czy nawet nie to mam czarny obraz a jest tylko sam dźwięk i nie wiem o co chodzi po mórzcie mi rozwiązać ten problem
z góry dziękuje
teraz w skrucie
:D
zapisuje film w który wstawiłem fillmik nr 1 i filmik nr 2 i za miast tych filmików jest czarny obraz i sam dźwięk co robić ??
Odpowiedz
Usiek, przeczytałem to kilka razy i dalej nie rozumiem o co chodzi. Jakieś screeny możesz podać? Pisz krótsze zdania i używaj przecinków. Ta zlepka niczego nie wnosi. Z tego co wyczytałem to chodzi o to, że jak chcesz wyrenderować film z kilkoma timeline to pod koniec pokazuje się czarny ekran? Może coś z kodekami?
Odpowiedz
Oczywiście daje tu screna,chodzi o to że biore film nr 1 i np film nr 2 i sklejam je czyli przycinam itp a potem jak zapisuje chce obejrzeć to co skleiłem to jest sam głos i nie ma obrazu zapisuje wszystko na AVI. a potem jeszcze konwerteruje przez format factory na rużne formaty i ten sam problem :(
(problem nr 2 a i jeszcze jak zapisuje film powiedzmy 4 min to z 27 GB mi na dysku zajmuje czemu ? )
tu scren do problemu nr 1 i problemu nr 2
http://www.speedyshare.com/files/27335427/problem.bmp
z góry bym dziękował bardzo za szybką odpowiedź
Odpowiedz
Spróbuj to zapisać w MPEG albo jakimś innym dobrym formacie (chyba to na Youtube ma polecieć?).
Trzymaj link: http://tidzu.pl/2010/12/jak-renderowac-f...internetu/
Jak dalej będzie się pojawiał problem to spróbuj tego mario gdzieś pod spód przeciągnąć (na nowy timeline) i ctrl+z, czasem pomaga odświeżając film.
Odpowiedz