brak odpowiedzi
Siema od pewnego czasu przy jednym projekcie w sv10 zacina mi sie program i straszy mnie brakiem odpowiedzi,wtedy zostaje mi tylko zamknięcie programu.
Problem pojawił się dopiero niedawno,zastanawiam się czy może to być wina tego że projekt ma już 50minut.ciekawe jest to że zacina się dopiero wtedy gdy próbuje odtworzyć,bądz cokolwiek zrobić z pierwszymi 30 sekundami,natomiast gdy odtwarzam klipy puzniejsze jest git.może to wina tego że w tych pierwszych 30 sek jest już parę fx( podciągnięty kontrast i trochę balans bieli) mój komp to i5 750 8 gb ram, a materiał to avchd ful hd
proszę o pomoc,
POZDRO
Odpowiedz
System? Program org? Wersja? Ile bitowy program i system?
Odpowiedz
System windows 7 64bit wegas 10 64 bity.program nie orginalny.do tego czasu od 4miesiecy wszystko gralo.teraz lipa

Odpowiedz
Paczki kodeków? Czy osobne? System wyczyszczony? Zobacz dyski i ram.
Odpowiedz
kodeki mam ffdshow to chyba paczka.
co rozumiesz przez pojęcie system wyczyszczony? myśle że mam porządek na dyskach.komp służy tylko do montażu.oprócz vegasa mam tylko dvd architect 5,2. nero 7.i te kodeki ffdshow. jak mam zobaczyć dyski ram?
Odpowiedz
Sprawdzić - hdtune, memtest etc.
Chodzi, oto czy masz poczyszczone katalogi temp itd.
Odpowiedz
możesz napisać bardziej zrozumiale? nie czaje jakie hd tune?gdzie szukać tych katalogów temp?

zrobiłem jeszcze teraz reinstalacje vegasa,ale problem nadal ten sam
Odpowiedz
Okej, pobierz program memtest, wyłącz wszystkie możliwe programy i rozpocznij test. Kolejno - hdtune, porób testy, wrzuć screen z zakładki Health.
Odpowiedz
no wlasnie biorę sie za tego mem testa.ściągnąłem te wersje- http://www.dobreprogramy.pl/Memtest86,Pr...12492.html czyli chodzi o przetestowanie pamięci ram?? bo tam pisze że do tego to służy
Odpowiedz
Tak o pamięć ram oraz tym drugim o przetestowanie dysku.
Odpowiedz