EFEKT ZMIENIAJACYCH LITER I CYFER
Witam. Chcial bym sie dowiedziec czy mozna zrobic w sony vegas taki efekt, że pojawia sie imie. Z tym ze kazda z liter imienia jak by jest losowana. Wezmy np. ANNA. zamiast wszystkich 4rech liter sa przelatujace rozne litery. Nie mam pojecia jak to wytlumaczyc i jak to nazwac. Ma chociaz ktos namiar na yt na jakis tutorial jak mozna tkaie cos wykonac?? To jakby w miejscu tej literki skakaly innej (pojawialy sie bardzo szybko jedna na drugiej). Mam nadzieje ze ktokolwiek mi pomoze...
Odpowiedz
Można. Jak nie ma takiego efektu, a chyba nie ma w standardowym tekście, to ręcznie. Co za problem?
Pokazuj litery jakie chcesz w odpowiednim czasie, i to w zasadzie tyle. Czyli reasumując - ręcznie zrobisz bez problemu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
hmmm to mega milisekundy beda musialy byc. Chodzi o to zeby to wygladalo jak setnesekundy w stoperze. Wszystkie 4 to tak szybko migajace litery i po chwili pierwsza zatrzyma sie na A nastepna na N kolejna na N i na koncu znowu A.
Odpowiedz
http://tidzu.pl/2011/01/darmowe-wtyczki-sony-vegas/ Bodajże VM-Rexor miał takie coś.
Odpowiedz
Wiem o co chodzi już. Rexor ma cos podobnego. Litery losują się na końcu (ostatnia) i tak buduje się zdanie. Nie jest to efekt jednak o który chodzi autorowi tego tematu. Ręczna robota pozostaje lub znajomośc takiego pluginu. Jest taki?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
no wlasnie :/
Odpowiedz