Projekt Szkolny O Papierosach

Chciałem wam Pokazac moją produkcję zrobioną na akcję przeprowadzaną w mojej szkole na temat papierosów. Jest To praca Konkursowa.
Chciałem zrobic Coś fajnego ,lecz z braku czasu nie wyszło całkiem po mojej myśli. Montowałem go całą niedzielę, oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek zresztą przez to spóźniłem się na pierwszą lekcję ( ale to głownie przez mój komputer nie mam dobrego sprzętu do montowania filmów) Przez to że kończyłem go nad ranem najwyraźniej zapomniałem zrównoważyc dźwięk i są duże skoki pomiędzy dźwiękiem napisy końcowe albo tzw outro to błąd vegasa ;/ resztę zostawiam wam do oceny

w pierwszych ujęciach chciałem przedstawic że kiedyś ludzie palili bo było to dla nich modą, namiastką luksusu a dziś ludzie palący już nie są postrzegani jako ekskluzywne osoby ;D
Odpowiedz
Pierwsze zastrzeżenie... REQUIEM NA POCZĄTKU! Wywalić je! Poza tym: trochę głośniej mówcie, i trochę bardziej uwidocznijcie ludzi na wstawkach kręconych kamerą...bo tylko brąz widać...no i do tego bym dołożył napisy końcowe, aby w Arialu nie były... Po poprawkach będzie spoko :D
Odpowiedz
Ja bym za chiny czegoś takiego nie zrobił więc nie powinienem oceniać, ale mnie się zbyt duży smooth na końcu nie podoba.
Odpowiedz
Faktycznie ten krótki reqium powinien się zmienić na coś innego. Kolejną rzeczą jaką bym zmienił to nazwa filmu, "Film o papierosach" nie przestrzega nas przed paleniem. Użył bym coś bardziej chwytliwego ale znowu nie tandetę. Sceny z papierosami dobre, ten obrót kamery. Upływ czasu też nieźle, lecz oglądałem 2 razy i kompletnie nie zrozumiałem co tam przez kilka sekund robi Pan Jaruzelski ogłaszający stan wojenny. Ale dalej już są plusy, ciekawa ta scena z reklamą telewizyjną, widzę że nałożony jest jakiś dobry filtr/efekt. Poza tym umacniacie w przekonaniu że papierochy to syf, nie wiedziałem że tam tyle świństwa. Dodatkowo trochę można by porobić nad ciekawszą czcionką.
Ogólna ocena: dobry film , gratuluję pracy, troszkę tylko poprawek.
Odpowiedz
Dobry filmik. Tylko według mnie czegoś brakuje. Postaraj się pobawić efektami takimi jak kolorki czy czcionki. W pracach graficznych czcionka jest najważniejszą rzeczą to i w filmach się sprawdza ;]
Odpowiedz