Mój synek D.J-em
Witam bardzo serdecznie wszystkich Vegaso-maniaków ;)
Oto mój jeden z pierwszych filmików zmontowany w Vegasie a w nim mój Synek uczący się D.J-owania.
Kupa błędów ale od czegoś trzeba zacząc'.

Można krytykowac'....jakie błędy itd.
POZDROWIONKA
Odpowiedz
Fajne, podobało mi się, bardzo sympatycznie zmontowane. Natomiast nie byłbym sobą, gdyby nie pomarudził.
Ogólnie określę to tak. Wszelkie produkcje z założenia artystyczno abstrakcyjne z meblościanką/garażem/deską do prasowania w tle to żal.pl i wiejski tuning. Zrób eksperyment - nakręć dokładnie to samo, ale posadź syna na białym tle - podłoga i ściana białe, jak to na niektórych klipach bywa. Możesz wziąć nawet prześcieradła, lekko to prześwietlisz i ew. podkręcisz w Vegasie by ukryć "prześcieradłowatość" i zobacz jaka różnica w odbiorze.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No Mi również bardzo się podobało i podpisuje się do postu powyżej ;]
Odpowiedz
Dzięki za wskazówki może spróbuje pokąbinowac' z tym tłem i jeszcze raz coś wymodzę. Mój synek się tylko pyta kiedy kolejna sesja... ;)
POZDROWIONKA
Odpowiedz
Pięć piw! Ha! Pozytywnie i to bardzo... Pozdrawiam małego może kiedyś na koncert Nas zaprosi ;)
Odpowiedz
Mój synek bardzo interesuje się takimi sprawami.Tak więc wszystko możliwe że za parę naście lat zobaczymy go w gronie D.J.-ów za prawdziwą konsoletą..... ;)
POZDRO.......
Odpowiedz
Bardzo fajne wymyślone i wykonane. Pozdrowienia ;]
Odpowiedz
PODZIĘKOWAŁ...
Mam już pomysł na następny filmik.Już nie długo będzie do obejrzenia...

POZDROWIONKA
Odpowiedz
Naprawdę bardzo fajne. OK to chwalimy elementy:
+ Praca kamery jest naprawdę super i niemalże idealnie pasuje, obroty wokół DJ-a :D, przybliżenia na ręce, zbliżenia z dalsza na "konsolete" , wszystko się trzyma kupy
+ efekty również dobre, widzę że się napracowałeś nad ich dopasowaniem. Nie ma jakiś tandetnych, a nawet te które w jakimś intrze by kompletnie nie pasowały, tu się sprawdzają. Te "wyjaśnienia"- nie robiłem dawno nic w vegasie to zapomniałem jak się połowa nazywa, balans kolorów- znaczy kompletna zmiana na inny, przyciemnia i skupienie ekranu na środku - są fajne.
+ muzyka też spoko, chociaż nie znam się DJ-owo clubowej dobrze.
+ 1080p czyli dobra jakość, choć oglądałem w 720p
- To tylko co powiedział elfix, te mebelki i otoczenie, może ci się uda to jakoś zmienić

Dałem Ci nawet subskrypcję na YT, dawaj kolejne, choć też staraj się w następnym filmie nie powtarzać idealnie tych samych efektów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości