Moje nowe twórczości
witam was wszystkich i zapraszam do przeglądnięcia moich nowych dwóch skate klipów

...miłego oglądania ;)
Odpowiedz
Pierwszy film średnio, mogłeś jakieś fajne efekty dać.

W drugim mnie pozytywnie zaskoczyłeś, fajnie dopasowane efekty, cały film się fajnie ogląda. Ogólnie może być :)
Odpowiedz
nie no ten efekt tego świtła na maxa zjumany dla mnie jest, a reszta moze być poza monotonymi kadrami i brakiem dynamiki ; )
Odpowiedz
ogolnie rzecz biorac to szalu nie ma :] w niekrych momentach moglbys wyciac kawalki tych klipow bo ogladanie typa ktory jezdzi pare razt w te i z powrotem jest nieco nuzace...
pozatym nie wiem czy jakbys przyspieszyl klip o jakies 10-20% to nie wyladaloby to nieco dynamiczniej ;) a na koniec moglbys troche lepiej zadbac o lepsza muzyke, bo wg mnie to podstawa, jezeli robisz pod jakas nute to wszystko od razu lepiej wyglada, wszystkie zwolnienia, przyspieszenia, przejscia itd wygladaja efektowniej :)
Odpowiedz
heh wiedziałem że w drugim klipie efekt światła będzie miał swoich zwolenników jak i przeciwników i to samo się tyczy muzyki Jagiel89 każdemu co innego przypadnie do gustu to zależy tylko od osobistych preferencji a tym bardziej przy klipach sportowych bo wiem jak sam często oglądając skate video podchodzę sceptycznie do wielu przejazdów i jeszcze jeśli chodzi o przyśpieszanie klipu to tego na pewno bym nie zrobił bo koleś ma po prostu taki styl i na siłę nie będę pokazywał że tak nie jest by niektórym klip wydawał się bardziej dynamiczny, pozdrawiam
Odpowiedz
ale ja nie mowie czy mi sie muzyka podoba czy tylko o jej umiejetne wykorzystanie! zobacz sobie ten filmik np:

jest pare momentow gdzie muzyka wspogra z obraz dzieki czemu zwieksza uwage widza, muzyka wg mnie powinna byc dominuja bo udoskonala w pewnym sensie efekty wizualne. u Ciebie muzyka jest tylko tlem przez co ogladanie szybko sie nudzi... zastanow sie nad tym
Odpowiedz
nie ma takiej opcji aby ten 'efekt' a raczej anty'efekt miał jakich kolwiek zwoleników. To w ramach kiczu nawet się nie mieści. Przepraszam za tak ostre słowa ale uwierz mi, że dobry efekt to dobrze użyty, w dobrym miejscu, pasujący, nie żucający się tak naprawdę w oczy a wtapiający się w klimat i współgrający z obrazem. Na pewno nie jestem mega znawcą i sam nie robię jakiś super klipów, ale wiedzę troszkę ponad standard na ten temat jakąś tam posiadam ;)
Co do przyspieszeń... nie masz żadnego wytłumaczenia stylem jazdy, czy to deska czy to bmx, czy cokolwiek innego.. Styl jazdy to triki, sposób ich wykonywania i tylko to wyłącznie.. popatrz gdybyś dał szybkie cięcia pomijając te przyspieszenia, jak by to fajnie i dynamicznie wyglądało? a tak wygląda wsiursko
pozdro :)
Odpowiedz
Troche nudnawe te filmy następnym razem przyśpiesz niektóre akcje i załatw szybszą muzykę. 3/5
Odpowiedz
ok dzięki za rady chłopaki jedynie nie mogę się zgodzić co do przycinania tego jednego klipu gdzie wstawiałem przyspieszone tempo, ponieważ jest to sekwencja a im więcej podczas sekwencji jest w stanie skater pokazać tym większe są jego umiejętności natomiast gdybym poprzycinał to by wyglądało to trochę dynamiczniej wyszły by już z tego tylko ujęcia więc taki to bajer ;) ale dzięki za uwagi wezmę to wszystko następny raz pod uwagę
aha i jeszcze ostatnio taki klip wypuściłem też można sobie obczaić...;)
Odpowiedz
Oprócz przyśpieszeń, nagraj wszystkie ewolucje z kilku kadrów, później w montażu postaraj się o rytmiczne przebitki. Film nabierze dynamizmu, potencjalny widz (np. tutejszy forumowicz ) nie będzie musiał przewijać pięć razy z nudów w nadziei że zobaczy wreszcie coś dobrego.
Odpowiedz