16x9
przeglądałem forum i nie znalazłem takiego tematu więc napisze..po wyrenderowaniu filmu w hd 720 i 16:9 w AVC robi się problem,po wrzuceniu na YT po prawej i lewej stronie zostają czarne centymetrowe pasy...jak temu zaradzić?
Odpowiedz
U mnie było to samo. W ustawieniach projektu musisz mieć koniecznie zaznaczone jak poniżej, potem identyczne ustawieniach dajesz przy renderowaniu.

[Obrazek: clipboard01fz.jpg]

Ważne też, by nie zmieniać rozmiaru obrazu pierwotnego filmu. Np. jak zrzucasz coś frapsem z gry, to zaznacz screensize gry jako 1280x720 (najlepszy rozmiar na YT) i trzymaj się tego 1280x720 potem w Vegasie, bo przy zmianie rozdzielczości też będą na YT czarne pasy. Wiem to z doświadczenia.
Odpowiedz
Render vegasa ustawiłem tak... projekt mam utworzony tak:... właściwości filmu na youtube to:...

*** UZUPEŁNIJ LUKI ***
Odpowiedz
1) Utwórz projekt korzystając z presetu "HDV 720-25p (1280x720; 25,000 fps)"
2) Zrób co tam masz do zrobienia
3) Wyrenderuj korzystając nie z AVI tylko Sony AVC i wybierz preset o nazwie "Internet 16:9 HD 25p"

korzystałem z tego,wypowiedź Efixa z innego tematu,tlko mam nie 25 a czy 30 fps
Odpowiedz
Witam.
Materiał źródłowy HDV. Potrzebuję z tego DVD. Zawsze wychodzi mydełko. Potrzebuję pomocy!!! Niewiem gdzie robię błąd, prawdopodobnie interpollacje, proszę pomóżcie!!! Bardzo chętnie na telefon!!! dzięki!!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości