problem z samo wylaczajacym sie dzwiekiem
Witam ponownioe, problem mam taki ze podczas dzielenia calego filmu na urywki, czyli zaznaczam kawalek filmu nastepnie open in trimmer i create subclip po 2-3 urywkach, zanika mi dzwiek tz. jest napisane media offline..nie wiem czy cos przypadkowo wciskam, ale dalej z tym nie moge pracowac, prosilbym o szybka pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Kup lepszy komputer
Odpowiedz
to jakis żart? Czy na tym forum jest ktos wstanie pomoc w tak blachych sprawach.
Odpowiedz
Podaj parametry swojego kompa i jakie pliki obrabiasz, może rzeczywiście komp Ci nie wyrabia. To nie jest żadna opcja, którą sobie możesz włączyć czy wyłączyć, tak się dzieje, jak komp jest zamulony.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
obrabiam pliki wmv. a parametry mojego komputera to
procesor Dual-core AMD Opteron 2.60GHz, 4GB pamieci ram, 64-bitowy system windows 7 oraz karte graficzna ZOTAC 512mb. jakies jeszcze parametry?
Odpowiedz
Cytat:obrabiam pliki wmv.
Format WMV nie nadaje się do obróbki wideo. Jest on w miarę dobrym formatem jeżeli chodzi o plik finałowy, ale do obróbki nigdy w życiu, zapewne stąd te problemy.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Rzeczywiscie, to rozwiazalo problem, zdziwiliem sie ze za kiepski komputer bo pracowalem z vegasem na duzo gorszym komputerze i nie mialem takich problemow. Po komputer zgrywa mi w takim formacie plik wideo. Bede musial konwertowac. Dzieki pozdr
Odpowiedz