Jak oddzielić video track od audio tracka?
Tak więc:
Zaimportowałem film do vegasa(10.0) i chciałbym rozdzielić jego video i audio track tak bym mógł swobodnie przycinać video nie ruszając audio. Wie ktoś jak to zrobić?
Odpowiedz
klikasz na urywek filmu i bierzesz "group" a nastepnie "remove from"
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
Albo zaznaczasz klip i wciskasz klawisz "U" :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dzięki ziomy!
Nawet nie wiecie ile czasu tego szukałem.
Wcześniej po prostu wrzucałem dwa razy ten sam fragment i z jednego wycinałem track z video, a z drugiego z audio i miałem wtedy osobno...
Człowiek całe życie się uczy ;)
Odpowiedz
Ktoś wie jak rozdzielić ścieżki w Movie Studio 13? W 12-stce działało "U", a w tej parszywej 13 lipa.
Odpowiedz
A masz coś takiego jak: prawy przycisk myszy > group > remove from [skrót klawiaturowy]?

Ja nie sprawdzę, bo nie mam movie studio...
Odpowiedz
Jak mnie wk.. tacy ludzie. Parszywa 13... Doczytaj, potem przełącz w advenced mode i nagle czary, działa!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(02-07-2014, 16:32)mateuszszar napisał(a):  A masz coś takiego jak: prawy przycisk myszy > group > remove from [skrót klawiaturowy]?

Ja nie sprawdzę, bo nie mam movie studio...

Dzięki, niestety nie ma :( Gdyby była taka opcja o bym nie pytała.

@ Efix
Pytam w dziale dla początkujących. Od pół roku czytam forum i znalazłam tu wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wersja 13 jest inna - mnie się bardzo nie podoba (kupuję 12 - póki jeszcze jest -do pracy i domu).

Nie wiem jak przejść w advanced mode. Szukałam w wyszukiwarce pomocy programu i nie znalazłam. Zatem proszę albo pomóż (bo masz dużą wiedzę), albo nie pisz nic jeśli masz zamiar wylać na mnie wiadro pomyj. Dziękuję.
Odpowiedz
To nie przypadkiem dwie pierwsze ikony? (nie mam 13)
Odpowiedz