POMOCY
Możecie mi pomóc bo gdy instaluje Sony Vegas Pro 10 wyskakuje mi takie coś!!
http://img89.imageshack.us/i/23179102.jpg/
Odpowiedz
Możemy.
1. Idź na elementarny kurs języka angielskiego
2. albo naucz się choć korzystać z google traslatora
3. przeczytaj zalecane minimalne wymagania dla Sony Vegas
4. Spełnij je a nie zobaczysz komunikatu który Ci wyskoczył.

Stary, sorry ale sugeruję raczej zaprzyjaźnienie się z Pinnacle Studio albo Premiere Elemnts albo najlepiej pozostanie przy Windows Movie Makerem. Jeśli na tym etapie nie kumasz, to dalsza praca będzie koszmarem.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
efix nie daje ludziom równych szans :]

Spróbuj młodzieńcze zainstalować SP 3 do Windowsa XP (o ile to twój system!):
http://www.programosy.pl/program,windows...ack-3.html
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Dzięki Bunch :) Działa WSZYSTKO
Odpowiedz
Proszę uprzejmie.
Działa? - najważniejsze, że działa właśnie!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie, wcale to nie jest najważniejsze, bo za chwilę nie będzie mu działało to, tamto sramto i owamto i będzie taki gość chodził po różnych forach i smęcił, pisząc - koniecznie wielkimi litera "POMOCY". A to był problem nawet poniżej działu Newbies. Rzekłbym elementarny. Jak to faceta przerosło to w ogóle nie powinien tykać komputera. I to z anglojęzycznym softem.
Więc sorry Bunch, ale w tym momencie zrobiłeś mu krzywdę.

Odpowiedz
Przykre, ale prawdziwe. Tak samo jak pytanie, które dzisiaj przeczytałem: Dlaczego na klawiaturze są klawisze funkcyjne, skoro nikt ich nie używa...
Odpowiedz
Ahh, aż nie mogę powstrzymać się od komentarzu. Gość prosi o pomoc a dostaje post przepełniony zgryźliwą ironią pana Efixa. To nie jest pojedynczy przypadek, tak się dzieje w co drugim głupim temacie. Wiem, że pytanie to jakaś porażka, ale po co w ogóle to komentować? Nie karmcie trolli.
Odpowiedz
Dlaczego posty z durnym tytułem nie są automatycznie usuwane?
Odpowiedz
Widzisz Aras - najprościej jest kogoś odstrzelić, wykasować głupi temat. Tego typu irytujące pytania zadają najczęściej ludzie między 14 a 19 rokiem życia (i czasem Bunch :) ).
Zwykle jedyną metodą zmuszenia takiej osoby do do odrobiny zastanowienia się nad sobą i wskazanie, że coś jest nie tak, że nie jest cool, a świat nie jest łatwy lekki i przyjemny jest prowokacja.
Zwykle taka osoba się wkurza, zezwie mnie od głupiego ch..a, hejtera i co tam jeszcze jest na topie, rzuci parę tekstów zaczynających się od "cwaniaczku" albo "nie kozakuj", a potem... a potem w większości przypadków jednak przejmie się, ochłonie i coś z tym zrobi. Czasem się nawet przyzna (czasem po latach), że miałem racje.
Ale jasne, można od razu strzelać.
Poza tym - co jest gorsze - moja zgryźliwa ale sensowna odpowiedź, niż odpowiedź moderatora z obrazkiem onanizującego się szympansa?
Zdaję sobie sprawę, że teraz w modzie jest poprawność polityczna, zakaz dawania klapsów i polityka "należy mi się" itd.
Ale... This is Sparta.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości