Kilka ciekawych Videoklipów od InfernalisTV.
Witam, poniżej zamieszczam wszystkie produkcje mojego autorstwa. Zapraszam do oceny i komentowania. :-)
[/color]

Jest tego dużo więcej , jednak niektóre robione metodą prób i błędów, zapraszam na mój profil .

Pozdrawiam
/Infernalis
Odpowiedz
A gdzie są te zapowiedziane ciekawe klipy?

PS Studio nagraniowe z palet do jajek to jest to! Podobało mi się :)
I chyba tylko to. Myślałem, że czas takich klipów i parapiosenek już minął a jednak nie. Eh... Cóż za okrutny świat...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(02-15-2011, 16:52)efix napisał(a):  A gdzie są te zapowiedziane ciekawe klipy?

PS Studio nagraniowe z palet do jajek to jest to! Podobało mi się :)
I chyba tylko to. Myślałem, że czas takich klipów i parapiosenek już minął a jednak nie. Eh... Cóż za okrutny świat...

Ooooo taaaaaak, porządna dawka Hejtowania jakiej dawno nie zaznałem. Jeżeli masz 'pro mastah's power' studio do nagrywek to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować, budrzet chłopaka z klipów jest bardzo niski a nawet powiedział bym zerowy. I tak poziom na jakim obecnie jesteśmy jest znacznie wyższy od tego na którym zaczynaliśmy. Nikt nie jest doskonały, masz prawo do własnego zdania z którym nie każdy może się zgadzać. Wolał bym byś pokazał coś swojego , pochwal się swoją kamerą albo czymś bo jesteś typem zarozumiałego 'internetowego ważniaczka' który zna się na wszystkim i na niczym, takich jak Ty w internecie jest na pęczki więc JEB*J się Hejter! Hay Heyters! Dzięki za wsparcie, Twoje zdanie o Nas i o tym co robimy liczy się dla Nas tak bardzo jak sam TY!
Odpowiedz
Studio nagraniowe z palet do jajek serio mi się podoba, to stary, znany patent. Także, przez przez półprofesjonalistów, ludzie tak budują (lub mieszanymi konstrukcjami)
Ale stary, zobacz jaki pożytek z "jeb... hejtera". Możesz napisać następny tekst, we którym wyżalisz się całemu światu, jak to nic niewarte cwaniaczki z internetu gnębią młodych obiecujących twórców, wyśpiewasz że Cię to nie rusza i że mogę Ci skoczyć, ogólnie jestem szmatą itd. jak to się zwykle pisze w pełnych miłości i przyjaźni, zupełnie niehejterskich pieśniach hiphop.

Odpowiedz
(02-16-2011, 0:35)efix napisał(a):  Studio nagraniowe z palet do jajek serio mi się podoba, to stary, znany patent. Także, przez przez półprofesjonalistów, ludzie tak budują (lub mieszanymi konstrukcjami)
Ale stary, zobacz jaki pożytek z "jeb... hejtera". Możesz napisać następny tekst, we którym wyżalisz się całemu światu, jak to nic niewarte cwaniaczki z internetu gnębią młodych obiecujących twórców, wyśpiewasz że Cię to nie rusza i że mogę Ci skoczyć, ogólnie jestem szmatą itd. jak to się zwykle pisze w pełnych miłości i przyjaźni, zupełnie niehejterskich pieśniach hiphop.

Ja nie pisze tekstów ani nie rapuje, zajmuje się stroną techniczną a dokładniej filmem. Nikt nikogo nie gnębi, pobłażasz sobie za bardzo ;) Twoje zdania nie ruszają Nas ani troche, 1,300 postów nie robi z Ciebie forum fajtah's membera, co najwyżej wodza zagubionych Somalijczyków . Nie będe dalej prowadził tej do nikąd prowadzącej debaty. Pozdrawiam i bardzo się ciesze że Ci się nie podoba - nie musi, zjadam Cie jak chcem.
Odpowiedz
:) Zupełnie ale to zupełnie nie ruszają :) Do zobaczenia, albo lepiej, jak to mawiają w Somalii, Nabadeey. A teraz musqusha ayaan rabaa in aan tago. :)

Odpowiedz
(02-15-2011, 13:23)Infernalis napisał(a):  (...)Zapraszam do oceny i komentowania.(...)

(02-15-2011, 22:06)Infernalis napisał(a):  (...)porządna dawka Hejtowania jakiej dawno nie zaznałem.(...)

Publikujesz coś publicznie, zapraszasz do oceniania, a potem się dziwisz, że komuś się nie podobało. Gdzie tu logika? Masz w miarę opanowany program, wiesz co i jak zrobić, ale suma wysiłków jest mizerna niestety. Zamiast się burzyć, spytaj co poprawić i gdzie są błędy.

(02-15-2011, 22:06)Infernalis napisał(a):  (...)Wolał bym byś pokazał coś swojego , pochwal się swoją kamerą albo czymś bo jesteś typem zarozumiałego 'internetowego ważniaczka' który zna się na wszystkim i na niczym, takich jak Ty w internecie jest na pęczki więc JEB*J się Hejter! Hay Heyters! Dzięki za wsparcie, Twoje zdanie o Nas i o tym co robimy liczy się dla Nas tak bardzo jak sam TY!

Tak, wcale nie jesteś "hejterem" i wszelkie negatywne uwagi przyjmujesz ze zrozumieniem;)

Do rzeczy - program opanowany w miarę dobrze, wokal kuleje (dysonans między muzyką a "wokalem" olbrzymi - popracuj z filtrami), treść... Sory, ale takie osiedlowe pohukiwania są może znaczące, ważne i wartościowe, ale tylko dla pohukującyh i ich znajomych. Podczas oglądania miałem raczej uśmiech na twarzy i nie dlatego, że było to zabawne (no może oprócz tekstów;) ). Generalnie nic ciekawego wbrew tytułowi.
Odpowiedz
Ja powiem tak. Podobnie jak i przedmówcom, osobiście nie podobają mi się te wszystkie dresiarsko-blokersowo-alkoholowo-cierpiętnicze teledyski. Nie jestem tutaj na pewno targetem. Odbiorcą, kimś do kogo to jest adresowane. I mam ochotę wyłączyć po 30 sekundach. Natomiast dostrzegam inną rzecz - duży wkład pracy w to. Abstrahując już od spraw i umiejętności dźwiękowo-programowo-wokalnych (bo takie też posiadać trzeba), widać bardzo duży wkład pracy w zdjęcia. W montaż też trochę. Na teledyskach mamy zmienne tereny, dużo postaci, bardzo dużo różnych, zmiennych ujęć, wiele odgrywanych scenek - inscenizacji i tak dalej. Tutak widać, że filmy nie są robione w pięć minut tylko trochę czasu na przemyślenia i realizację pochłonęły. I to w tych filmach oceniam na plus. Jest dobre. Jest wkład pracy, pasja. Widać starania autorów w teledyskach. I to może się podobać. Jest dobrze chłopaki!

Samego teledysku nie oceniam bo mam to gdzieś...
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
He, dodałem nowy film, a właściwie wywiad i relacje z koncertu znanej Rapowej formacji HEMP GRU w Zgorzelcu, prosze o oceny i komentarze ;)

Pozdrawiam
Odpowiedz
Jeżeli mogę coś wtrącić do dyskuty... Chciałem już obejrzeć te filmiki ale jak zobaczyłem jak odpisujesz "hejterom" to po prostu nie miałem ochoty z kimś takim potem się kłócić. Mogę zdać się tylko na opini innych ale uważam, że jako twórca powinieneś być bulletproof a jeszcze podziękować ładnie bo ludzie poświęcają swój czas aby to zobaczyć i dodatkowo powiedzieć co się dzieje... Wiem, że włożyłeś w to dużo pracy - jak większość z nich (o sobie nie mówię bo ja cienki bolek jestem :)) także... Szacunek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości