Ale narobiłem sobie bigosu
ucząc się obsługi Sony Vegas Pro 9 wykonałem jakąś czynność w wyniku której zginął mi podgląd edycji z linii czasu w oknie pdglądu na pulpicie oraz na zewnętrznym monitorze . Ścieżka audio odtwarzana jest normalnie. Trim poprawnie działa.
Odpowiedz
(02-10-2011, 21:43)Ciekawskodociekliwy napisał(a):  ucząc się obsługi Sony Vegas Pro 9 wykonałem jakąś czynność w wyniku której zginął mi podgląd edycji z linii czasu w oknie pdglądu na pulpicie oraz na zewnętrznym monitorze . Ścieżka audio odtwarzana jest normalnie. Trim poprawnie działa.

Chwalisz się czy żalisz ? :PP

Jeśli mówisz o tym o czym myślę to nad oknem podglądu masz taką ikonkę "Split Screen View".
Jeśli nie to,to możesz jaśniej opisać swój problem ? ;>
Pomogłem ? Oceń.
Odpowiedz
]Karmel napisał
Chwalisz się czy żalisz ? :PP
Jeśli mówisz o tym o czym myślę to nad oknem podglądu masz taką ikonkę "Split Screen View".
Jeśli nie to,to możesz jaśniej opisać swój problem ? ;

....................................................................................................
Ani chwalę się , ani żalę. Po prostu stwierdzam ze przez małpie ruchy narobiłem sobie trochę bałaganu. Ale wracając do tematu-Split Scren nic nie pomaga. Postawię jeszcze raz program, a przy okazji zobaczę jak jak wygląda powtórna aktywacja na stronie Sony. No i jednak trzeba będzie zajrzeć do prawie czterysta osiemdziesiąt stron manuala bo to co dodaje KSK do programu to moim zdaniem stanowczo za mało
Odpowiedz
Możesz opisać co zrobiłeś jeszcze raz, powoli i po polsku może z jakimś screenem?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości