Flash
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić by przejście "flash" było widoczne tylko na samym obrazie a nie na tych czarnych paskach? "Flash" ma być pomiędzy nimi a nie na cały ekran.(oczywiście chodzi o te dwa paski u góry i z dołu ekranu, 16:9)
Odpowiedz
Podejrzewam że chodzi Ci o rozciągniecie obrazu, efekt 'flash' tylko wtedy będzie na całym ekranie. No więc wchodzisz w "Event Pan Crop" na wybranym klipie następnie rozwiń pozycje z lewej strony "source" i pierwszą pozycje zmień z "yes" na "no" wtedy obraz będzie rozciągniety, nie będzie po bokach pasków, obraz będzie maxymalnie rozciągniety, podczas przysyłania na YouTube również będzie na całym odtwarzaczu a nie na kawałku.

Mam nadzieje że pomogłem.

Pozdrawiam
/Infernalis
Odpowiedz
Marengue - pierwsze pytanie - w jaki sposób dodałeś te, jak Ty nazywasz - paski, czyli tzw. kaszety? Masz już materiał z paskami, czy dodałeś je później?
Jeżeli masz z paskami, to albo zmienisz ustawienia projektu i przytniesz to pan/crop, albo ewentualnie nałożysz na ścieżke wyżej dodatkowe paski, czy to jako grafikę, czy stosując pan/crop - zasłaniajac w ten sposób oryginalne.
Ludziska - podawajcie zawsze screenshoty, ustawienia projektu oraz materiału wideo.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Sorry że odświeżam ale przez ten czas nie miałem dostępu do komputera.

Niektóre materiały miałem z kaszetami a inne nie. wchodzę w każdy klip (pan/ crop) i zaznaczam 16:9. I teraz chciałbym żeby flash nie był widoczny na tych kaszetach. Nie wiesz czasem skąd mogę ściągnąć taką grafikę(gotowe kaszety)?
Odpowiedz
Zrobić sobie w dowolnym programie graficznym albo użyc pan/crop (przeszukaj forum), ale... po grzyba chcesz dawać kaszety zamiast robić od razu panoramiczny obraz? Czy chcesz jeszcze bardziej "upanoramicznić" 16:9?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości