ustwienia specjalne MPG2 PAL
Witam!

Jak wyrenderować plik o następujących wymaganiach:

- format: MPEG2

- GOP structure: I frame only

- chroma format: 4:2:2

- bitrate: 50000 kbps

- aspect ratio: 4:3

- resolution: 720x576 @ 25fps PAL

format mpeg2 i aspect ratio oraz reseolutions wiem, ale jak wklepać 50 000 bitrate i co to jest GOP I frame only nie wiem do końca.

proszę o pomoc

vegas 9 pro
Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
        Ja bym to uzupełnił jakoś tak :)

Aaaa zapomniałem o bitrate: tam gdzie masz constant bit rate wpisz (50mbps = 50 000 kbps =) 50 000 000
Odpowiedz
tidzu wydawalo mi sie ze bedzie super, ale niestety... po zapisie od razu wyskakuje error a nie moge wpisac 50 000 000, zmienia sie pozniej na 192 000 :/
Odpowiedz
Hmm ciekawe dlaczego aż tyle. Gdzie ma iść ten film?
Odpowiedz
tv puls

wiem, że to wszystko przesada, pewnie taki plik jaki przygotuje taki pójdzie, albo dam im jeszcze w hd i sami sobie zrobia odpowiednia wersje
Odpowiedz
Ehh. Niestety MPEG2 taki bitrate pozwala uzyskać jedynie przy hd. Ogólnie to Red One zapisuje w wartości nieprzekraczającej 45mbps. Napisz/zadzwoń do nich, czy może być mniejszy. Ew. efix może coś wymyślić ciekawego na ten temat.
Odpowiedz
już napisałem, ale "cisza".
Wyśle im też AVCHD. Dadzą radę. Dziś muszę to zrobić.

Tidzu wielkie piwo dla Ciebie za udział i chęci pomocy.:)
pozdr

(02-09-2011, 20:55)tidzu napisał(a):  Ehh. Niestety MPEG2 taki bitrate pozwala uzyskać jedynie przy hd. Ogólnie to Red One zapisuje w wartości nieprzekraczającej 45mbps. Napisz/zadzwoń do nich, czy może być mniejszy. Ew. efix może coś wymyślić ciekawego na ten temat.

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
50 Mbps dla Pulsu??? W PAL? Tak jak mówi Tidzu, spytaj sie jeszcze raz czy im się coś nie pop..ło.
Tylko I-frame - ok, 4:2:2 - rozumiem. Ale 50Mbps? Nie kropnąłeś się o jedno zero? Oni na poziomie VHSu dla mnie nadają, chyba, że myślę o innej telewizji...
Nie mam pomysłu co z tym zrobić i czy w ogóle jest sens wymuszać takie parametry.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Eee tam, jak się ogląda na 4 calowym ekranie telefonu, nie jest tak źle. Aaa i kiedy będzie lecieć ten program? Z chęcią obejrzę.
Odpowiedz
jak wezme 4:2:2 to w media pleyrze slysze tylko dzwiek, olewam wszystko i daje maksymalny bitrate jaki mozna, zmieniam na 4:3 i tyle. Tym I frame tez sie nie bede bawil bo nie wiem o co dokladnie chodzi.

Odpowiedz