MP4!!!
Witam, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie, jak zaimportować materiały w mp4 do tego programu? google coś tam pluje na ten temat ale niestety nieprecyzyjnie, proszę, błagam o opisanie tego .
pozdrawiam
Odpowiedz
Za pewne przeciągnąć je na timeline? Opisz swój problem dokładniej, bo nie do końca rozumiem. Kodeki odpowiednie masz?
Odpowiedz
http://tidzu.pl/2011/02/pliki-mov-i-mp4-.../#more-169 powinno pomóc.
Odpowiedz
Mój problem polega na tym że gdy przeciągam je na timeline program się zacina, a gdy się odwiesi nie ma obrazu tylko sam dźwięk. Kodeki oczywiście są k-lite codec pack. więc powinno chodzić. Komputer to Toshiba Satellite L670-11M Core i3 330M, 4GB Ramu Karta graf: ATI Mobility Radeon HD 5145 Dedykowana!
zaraz zobaczę co z tym linkiem od tidzu

--------------

po za tym zainstalwoałem ffdshow i gdy chce importować plik z filmem wyświetla:

warnning: an error occurred while opening one or more files
Odpowiedz
A co pisze po kliknięciu w proporties?
Odpowiedz
File F:\FIlmy\her.mp4 could not be opened.
nie moze otworzyć
Odpowiedz
Nie wiem co siedzi w tych Mp4 ale ktoś pisał kiedyś, że Vegas ich nie łyka po prostu. Nowsza wersja ponoć tak. A co ciekawe, ja się z nimi zawsze męczę bo moja kamera nagrywa do tego badziewnego formatu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Yhm. Ja problem z tymi plikami rozwiązałem dzięki dyskowi zewnętrznemu. Konweruje i aby zaoszczędzić miejsca pliki prosto z kamery lądują na dysku zewnętrznym. Przydaje się przy tym, jak ma się 8gb materiału.
Jeżeli mógłbyś pobierz program GSPOT, otwórz nim ten plik i zrób screen shot ekranu.
Odpowiedz
[Obrazek: 4f331f70427b9b5fm.jpg]

proszę
Odpowiedz
Zobacz, czy tak masz ustawione w ffdshow.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości