Cineform - dyskusja
Jak zauważyliście toczyła się dyskusja na temat 64 bitowości Cineforma.
Pinto twierdzi, że nie jest i jeszcze posądza o niecność Sony, które nie ma z Cineformem nic wspólnego.
Rozbebeszyłem ten pakiet i twierdzę, że zawiera także moduł 64 bit.
Pozwolę też sobie zacytować odpowiedź na moje pytanie do producenta:
Cytat:Dear Maciej,
Neo Scene is a full 64bit application.
Thanks for your email.
Don Riegle
VP Worldwide Sales
CineForm

Pinto, z czego wnioskujesz, że nie jest?
Co do "oczywistości" że Vegas musi mieć 64 bitowe kodeki "tak samo jak pluginy" wcale nie jestem taki pewien, bo jak mówiłem system trochę inaczej korzysta z pluginów a trochę inaczej jednak z kodeków. Nie mam na czym zrobić eksperymentu niestety, ale zasadniczo jeśli system jest w stanie podać Vegasowi odpowiednie piny w grafie, to taki kodek powinien działać (o ile w ogóle działa w systemie).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Cytat:<Pinto> Pisałbym gdybym nie wiedział? Kodeki tak samo jak wtyczki- jeśli Vegas 64-bit, to kodeki też.. Mam nadzieję, że Sony pójdzie po rozum do głowy i przestanie w końcu wydawać wersję 32-bit, tak jak zrobił to Adobe.
Cytat:<efix> Ty, ale co ma sony wspólnego z Cineformem?
After Effect CS5 i nowsze jest tylko na 64 bit. Pinto chce aby sony przestało produkować vegasa pod 32. O to chodzi. Jak dla mnie nonsens.
Odpowiedz
Wkradło się nieporozumienie - miałem na myśli Ediusa NEO i ich kodeka :)

Tidzu, dlaczego nonsens? Jak najbardziej prawidłowy ruch Adobe.
Odpowiedz
Panowie coś się komuś totalnie.
Dyskusja dotyczyła Cineforma oraz Sony Vegas w wersji 32 i 64 bit.
Skąd tu nagle Edius i Premiere? Owszem, jak się zagłębić w instalkę neoscene to tam są dodatki do Premiere itd.
Ale dalej nie rozumiem co ma piernik do wiatraka :)
Coś nakręciłeś strasznie pinto.

Odpowiedz
U Was też Cineform dzieli dźwięk 5.1 na 6 kanałów audio?
Odpowiedz
No to jest jedynymi znany mi minus Cineforma. Dźwięk. Z bliżej nieznanych mi powodów (których nie wyjaśnił support) Cineform robi różne cuda z audio, tak, jakby jego ulubionym i jedynym formatek tak naprawdę było tylko stereo :)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości