plugin SLOWMOTION
hej

czy ktos zna plugin do slowmotion dla V ktory daje efekty na poziomie twixtora?
Odpowiedz
Nie bardzo. Ogólnie programów do slomo jest tyle co kot napłakał, chyba - tak w kolejności to ReTimer (teraz chyba w jakimś pakiecie), Twixor, potem długo nic, potem Dynapel i chyba z sensownych "domowych" nic mi nie przychodzi do głowy. Co prawda trudno ze względu na cenę uznać ReTimera czy Twixora za domowe. A co nie tak z Twixorem?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
no twixtor o ile wiem nie wystepuje w wersji dla vegiego?
Odpowiedz
Nie, ale występuję w wersji OFX i tę wersję akceptuje Vegas 10 Pro. Na ile stabilnie trudno mi powiedzieć, próbowałem tylko na małym pliku, ale - działa.

Odpowiedz
(01-30-2011, 19:04)efix napisał(a):  Nie, ale występuję w wersji OFX i tę wersję akceptuje Vegas 10 Pro.

Vegas łyka Ci wszystkie OFX-y bez wyjątku? Bo u mnie tylko te z Genarts :/ Chciałem wypróbować BCC, to w ogóle nie było ich widać na początku! Pojawiła się następna wersja trial, to Vegas wreszcie zobaczył je łaskawie. Zmieniłem miejsce instalacji wtyczek i znowu ich nie widać. Porażka z tym OFX :/ O innych wtyczkach to nawet nie wspominam...
Odpowiedz
Kupiłem VideoEssensial II - i chodzą te ofxowe, Twoxora wgrałem przed chwilą bez kombinacji - tak jak chciał się zainstalowac, czyli w Program files/commons i działa (przynajmniej tak na szybko). Innych nie próbowałem, bo raz - jak już coś jest jako ofx to w cenie Vegasa (z wyjątkiem pierdoł z NewBlue), dwa OFX jest tak na prawdę na etapie jakby to określić - wczesnodeweloperskim :)
Pierwsze właśnie z NewBlue testowałem jeszcze przed premierą Vegas 10 i pomijając walenie się betawersji Vegasa i sypało się toto niemiłosiernie.
Oficjalnego SDK o ile zauważyłem nie ma jeszcze (jest tylko do skryptów).
Myślę, że coś sensownego zobaczymy dopiero na jesień, jesli chodzi o wersji wtyczek do Vegasa.

Odpowiedz
(01-30-2011, 19:36)efix napisał(a):  Myślę, że coś sensownego zobaczymy dopiero na jesień, jesli chodzi o wersji wtyczek do Vegasa.

Wersja wtyczek do Vegasa? Co masz na myśli? OFX to jest OPEN - nie ma, że dla Vegasa, czy dla NUKE'a, ma chodzić na wszystkich hostach OFX.
Odpowiedz
Zasadniczo masz rację, ale niestety tak nie jest. Z OFX jest podobnie jak "z chodząca na wszystkim" Java.
Nie znajdę teraz tej wypowiedzi, ale chyba na betaforum ktoś z Sony pisał, że z tą kompatybilnością może być różnie. Sam projekt ofx jest jeszcze stosunkowo młody i jak sam zauważyłeś zachowuje się średnio stabilnie. Być może Vegas nie jest z nim w pełni zgodny i trzeba będzie coś "protezować". I dlatego wszyscy czekają na oficjalny, przyklepany przez Sony SDK z przykładami i wszystkimi niezbędnymi informacjami. Gdyby wystarczyło to, co jest na Sourceforge, nie byłoby w ogóle tematu.
Myślę, że VMRexor by więcej opowiedział, jak to jest z pluginami OFX.
W każdym razie SDK będzie "soon". Poczekamy, zobaczymy...

Odpowiedz
Mi podczas instalacji nie było napisane, że do Vegasa się Twixtor nadaje niestety.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A mi tak :) Twixtor śmiga, Viedo Essensial też. Po szkole sprawdzę jeszcze keylight i BCC.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości