Sony DCR-SR58 - problem z kasowaniem
Mam zamiar usunąć wszystkie dotychczasowo nagrane filmy wideo z kamerki Sony DCR-SR58. Mam wersję z HDD i prawdopodobnie przez wstrząsy (choć nie jestem tego pewny) nie mogę usunąć większej części nakręconych filmów i zdjęć (zapomniałem aparatu na wycieczkę, nie o tym temat).
Na kamerce biorę listę odtwarzania - 0 widocznych filmów, 0 zdjęć. Podłączam kamerkę do komputera - około 50 filmów jeszcze pozostaje na dysku dodatkowo nieszczęsne zdjęcia. Chciałbym zaoszczędzić miejsce na kamerce i skasować filmy.
Po kliknięciu usuń wszystkie kamera wykonuje jakieś operacje i znów pokazuje brak filmów w liście. Ponownie podłączam urządzenie do komputera kablem usb - żaden film się nie skasował.
Próbowałem znaleźć "Przywróć ustawienia fabryczne", lecz wydaje mnie się, że brak takiej opcji w tej kamerce. Wszystkie ustawienia by się skasowały, ale może to rozwiązałoby mój problem.

Jeśli ktoś ma pomysły (mogą być niewypałami, nie będę się obrażał, wręcz cieszył, że ktoś odpowiedział) jak skasować niewidoczne filmy, to proszę o odpowiedź.

PS: Jeśli podałem zbyt mało informacji to piszcie.
Z góry dzięki.
Odpowiedz
Sformatuj ten dysk przez komputer (jeśli się da)
Odpowiedz
Hmm a nie masz tam w tej kamerze opcji "formatuj"? Wszystkie urządzenia jakie miałem w ręce, czy to z dyskiem czy na kartę, miały taką opcję.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Znalazłem funkcję "Nap. pl. b. d. obr.", w życiu bym się nie zorientował, że znaczy to "Naprawianie pliku bazy danych obrazu", gdybym nie wszedł... Zadziałało, teraz usuń stało się widoczne i można było skasować wszystkie filmy i zdjęcia. Co do formatuj to nie znalazłem takiej funkcji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości