Przejaśnienia i 'zniszczenie' filmu.

chciałbym wiedziec jak mozna uzyskac efekt taki co jest w 0.26 (chodzi mi o takie "latające mrówki" i w 0.37 takie rozjasnienie

albo tu w 0.15 tez takie "mrówki"

wiem że ten teledysk pewnie był montowany w SV (montował go moderator z jednego forum i mówił ze montuje w sv) chodzi mi jak uzyskac taki zniszczony troche obraz i takie przejaśnienia tak jak mniej więcej jest na poczatku i w 1.40 takie jakby zniszczenie tez filmu ale to tez wygląda jakby nie wiem jakies literki przeskakiwały albo cos takiego i w 4.03 tez takie przejasnienie na niebiesko.

Z góry dziękuje
Odpowiedz
Mrówki i rozjaśnienia - VM Rexor Plugin Pack. Za pomocą Star Dots z tej paczki wykonasz 'mrówki', a przy pomocy Four Corners Color Gradient wykonasz takie rozjaśnienie.
Odpowiedz
Ok dzięki a jak moge uzyskać te pluginy ?
Odpowiedz
Te 1 "mrowki" wygladaja mi na osobny klip, dużo takich efektów da sie osiagnac przez laczenie np. wygaszaczy ekranow z klipami.
Odpowiedz
Już wiem jak to zrobić, sam odkryłem.
Użyj sampla video z animacją, która rośnie. Np. rosnący kwiatek z liściami. Wiesz o co chodzi.
Potem wybierz tryb kompozycyjny, ale własny - custom.
I tam pojawiają się u mnie trzy tryby. Wybierz jeden z nich.
I bawiąc się suwakami otrzymasz powstające zagłębienia wraz z cieniowaniem.
Możesz też suwakami ustawić skalę na jak daleko mają pojawiać się te "zagięcia".
Efekt wygląda bardzo ładnie i na pewno można zrobić z niego coś fajnego jeśli podłoży się dodatkowo teksturę.
Albo np. użyje masek (Mask Generator) by potem dodać teksturę i gotowe.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
nie za bardzo Cie rozumiem... ale i tak jeszcze nie wiem jak otrzymac te przejaśnienia (najbardziej mi na tym zależy), jeśli ktos nadal nie wie to takie jak tu
np 0.25 albo na samym koncu ! sam to tancze a fajnie wygląda na filmikach.

A może to jest zrobione w jakims innym programie np Adobe After Effects albo cos innego... albo jakies pluginy..
Odpowiedz
po raz n-ty - zazwyczaj ten efekt jest opisany jako film clutter.

Masa odpowiedzi na to pytanie:

http://www.youtube.com/results?search_qu...utter&aq=f

[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
O wielkie dzięki, mam juz ten plugin i własnie jak go wrzucam na film (na os czasu) to te światła sie nie "ruszają" tylko stoi w miejscu... co to moze byc ?

Edit: ok juz sobie poradziłem, jeszcze raz wielkie dzięki :)

A jak uzyskać te "przelatujące literki" i obrazki przez ekran, to ten sam plugin ? :)
Odpowiedz
Skąd moge ściągnąć ten plugin prosze pomoc
Odpowiedz
Dołączam się :)
proszę o linka do tego pluginu!
(02-11-2011, 23:53)varnish napisał(a):  O wielkie dzięki, mam juz ten plugin i własnie jak go wrzucam na film (na os czasu) to te światła sie nie "ruszają" tylko stoi w miejscu... co to moze byc ?

Edit: ok juz sobie poradziłem, jeszcze raz wielkie dzięki :)

A jak uzyskać te "przelatujące literki" i obrazki przez ekran, to ten sam plugin ? :)

Czesc, mozesz mi uploadowac paczkę z tym pluginem?
<swiatla,miganie>
z góry dziękuje :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości