Drugi monitor..
Witam wszystkich ponownie.
Mam mały problem.A mianowicie chciałbym spróbowac' pracy z Vegasem na dwa monitory.Tylko do końca nie wiem jak i gdzie to ustawic'.Szukałem na forum tego tematu i znalazłem post Bunch-a,gdzie też próbował tej kombinacji.
Ja chciałbym żeby drugi monitor służył jako podgląd.Wiem że trzeba pogrzebac' w opcjach Preview Device Perferencesale nie wiem do końca jak to zrobic'.

Jak ktoś może,
niech pomoże....

POZDROWIONKA.
Odpowiedz
Najpierw musisz zmusić Windows do pracy na dwóch monitorach, i to raczej nie w trybie "klone" czy "rozszerzony pulpit" tylko "dwa niezależne monitory" (takim, gdzie dla każdego monitora możesz ustawić inne parametry.
A potem tak jak piszesz - w preferencjach wskazujesz drugi monitor. Wedy jak sobie klikniesz w "telewizor" to obraz leci na drugi monitorek, tv czy co tam chcesz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Przy czym na kartach NVIDII jest to niemożliwe jeśli używamy Vistę albo 7, chyba, że mamy profesjonalną kartę QUADRO.
Odpowiedz
Ty, no nie strasz bo właśnie się zastanawiam nad przesiadką na 7, na "normalnych" nVidiach zablokowali drugi monitor??? Jakoś nie chce mi się wierzyć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Możesz tylko rozszerzyć albo sklonować, zapomnij o nView. Dlatego następna moja karta będzie ze stajni AMD albo ewentualnie Blackmagic Intensity kupię.
Odpowiedz
Mam kartę Nvidia GeForce GT 230 Vin.7 64 i vegas na dwa monitory śmiga aż milo,nic nie ustawiałem, przestawiałem porostu po podpięciu drugiego monitora, klikam w vegasie na monitorek i hula, oczywiście sv pro 10, w 9 musiałem ustawiać w opcjach
Odpowiedz
krisit, my tu mówimy o dwóch niezależnych obrazach na dwóch monitorach, a nie rozciągnętym albo sklonowanym pulpicie. Jaką rozdzielczość fizyczną ma drugi monitor, a jaką rozdzielczość faktycznie możesz na nim ustawić jako drugim monitorze?
Odpowiedz
(01-28-2011, 21:18)Pinto napisał(a):  krisit, my tu mówimy o dwóch niezależnych obrazach na dwóch monitorach,

A ja niby o czym, działają niezależnie od siebie,żadne klony choć i taka opcja jest. Monitor 1 24 cale full hd, 2 19 cali 1280-1024
Odpowiedz
Spróbuj to zrobić z drugim monitorem FULL HD.
Odpowiedz
Najpierw twierdzisz ze na tej karcie nie da się pracować niezależnie na 2 monitorach,teraz ze nie na 2 full hd, tego to akurat sprawdzić nie mogę bo full nam tylko jeden.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości