nie widoczny mov.(xd cam ex)
witam mam kamerke JVC GY-HM100- gdy zapisuje fullHD w mp4 nie ma problemu w vegasie9 (na win7 64bit) natomiast mov.(xd cam ex 35mbit/s) jest sam dzwiek. gspot podal mi ze potrzebny jest codec "xdve" ale wtedy w vegasie ostro zamula i nie da sie montowac (sprzet jest wypasny wiec to nie wina osiagow i sprzetu). nie mam tez problemow z mov.z canona 5d wiec konkretnie chodzi o te xd camy - czy ktos juz mial taki problem i czy udalo sie cos z tym zrobic?czy vegas nie da rady?
Odpowiedz
Z tego co ludzie piszą na forach, to niestety muli na Vegasie. MOV XDCAM jest niestety dla FinalCuta pomyślane.
Odpowiedz
(01-26-2011, 18:40)Pinto napisał(a):  Z tego co ludzie piszą na forach, to niestety muli na Vegasie. MOV XDCAM jest niestety dla FinalCuta pomyślane.

no podobno, przerylem neta i ktos tam twierdzil ze podobno vegas10 juz to przemieli, ale zetknalem sie rowniez z opiniami ze vegas9 nie da rady z mov.z d5 a u mnie smiga pieknie az huczy, wiec niby rzeczywiscie jest problem gdyby ktos mial opinie albo juz takie doswiadczenie piszcie
Odpowiedz
Nie wczytuje mi Vegas Pro 10 plików MOV z tej kamery.
Odpowiedz
no to chyba jasne wszystko,dzieki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości