Pliki .sfk
Czy istnieje możliwość zmiany miejsca tworzenia plików .SFK na folder inny niż z ten, w którym znajduje się klip? Śmieciarstwo Vegasa potrafi być czasami męczące.
Odpowiedz
Zgadzam się co do ostatniego zdania. I też najlepszym rozwiązaniem byłby JEDEN folder w którym by sobie zapisywał to "Audio".
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Jeden folder z wszystkimi .sfk? Hmm, mi wystarczyłaby możliwość stworzenie podfoldera na .sfk w folderze z klipami i tam niech już sobie Vegas śmieci do woli :)
Odpowiedz
Zasadniczo SFK to nie śmieci, w czym Wam właściwie przeszkadzają? Po zakończeniu projektu a przed jego archiwizacją po prostu je usuwacie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
W moim przypadku znów kłania się zamiłowanie do porządku, Efix. Lubię sobie czasem otworzyć folder w Eksploratorze Windows i przejrzeć całą jego zawartość - taki nawyk, pomaga mi to w organizowaniu pracy - a mnożące się hordy plików .sfk zwyczajnie mi tą czynność utrudniają. Ostatnio odkryłem w sobie niezdrową pasję do ciągłego ich kasowania i boję się, że lada chwila będę włączał Vegasa tylko po to, by trochę mi ich narobił i bym miał co kasować.
Odpowiedz
Ja po skończonym projekcie wyszukuje przez wyszukiwarkę wszystkie pliki .sfk i je kasuje i nie muszę szukać ich w danych folderach tylko mam w jednym miejscu :)
Odpowiedz
Ablarda - porządek porządkiem, ale te pliki to nie śmieci, tworzą się w określonym celu. To nie jakieś pliki temp itd. które tworzą się i nie usuwają, tak długo jak pracujemy nad projektem zasadniczo nie powinny być usuwane. Nie przesadzaj, że tak zaburzają porządek i przeszkadzają.
Skoro jak piszesz lubisz porządek i zorganizowaną pracę, to przecież po to się robi foldery dla projektów a pliki SFK stanowią zawsze parę z plikami audio lub audio-video to jest to jak najbardziej uporządkowany porządek.
Nie wspomnę już, że można podczas przeglądania segregować sobie pliki wg typu.
Pomysł z subfolderem jest ciekawy, czemu nie, tylko potem ludzie będą marudzić "a bo im się folder robi".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja bym np. takiego folderu nie chciał, o!
A mi sie tez nie podoba, że śmieci.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(01-29-2011, 2:36)Bunch napisał(a):  Ja bym np. takiego folderu nie chciał, o!
A mi sie tez nie podoba, że śmieci.

Bunch,a co Tobie się podoba ? ;P Jesteś marudny jak stara baba bez urazy :>
Pomogłem ? Oceń.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości