Film najlepszej jakości do 4,5 GB
Chcę wyrenderować film, który ważyłby maksymalnie 4,5 GB i był jak najlepszej jakości. Do tej pory udało mi się wyrenderować ( z pomocż tutorialu) film na youtube w całkiem niezłej jakości, ale niewystarczającej na festiwale, na które film ma być wysłany. Jeśli ktoś może mi pomóc i powiedzieć jakie parametry przed renderem ustawić, aby uzyskać odpowiedni efekt, to prosze o podpowiedzi!
Pozdawiam!
Odpowiedz
Może podasz długość filmu?
Odpowiedz
Film ma 13 minut.
Odpowiedz
Jaka rozdzielczość ma być tego cuda?
Odpowiedz
Chce aby był jak najlepszy obraz, a film mieścił się na płytce 4,7 GB.
Odpowiedz
Nie odpowiedziałeś na pytanie - jaką rozdzielczość ma film, napisz o nim coś więcej.
Niezależnie od tego organizator konkursu zwykle podaje formaty w jakich należy mu przesłać film.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Wydaje mi się, że najlepsza będzie PAL albo DVD.
Odpowiedz
Kuźwa my o ogórkach, ty o córkach. Czytaj z ruchu moich ust: jakie parametry ma Twój film a w zasadzie projekt.
PAL to PAL, a DVD może być w systemie PAL albo NTSC, normalnym albo anamorficznym.
Więc kuźwa wygęgaj się jaki masz materiał wejściowy, bo rośnie we mnie chęć użycia tej ciemniejszej strony Mocy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Chętnie bym Tobie odpowiedział, tylko nie do końca wiem jak. Co potrzebujecie wiedzieć i gdzie tę informacje znaleźć?
Odpowiedz
(01-25-2011, 23:25)Chewbacca napisał(a):  Wydaje mi się, że najlepsza będzie PAL albo DVD.

Nie PAL albo DVD, tylko DVD PAL. Wybierasz Mainconcept MPEG2, DVD PAL, ustawiasz bitrate 9000 kb/s, jednoprzebiegowe enkodowanie. Potem wrzucasz to do DVD Architecta, albo lepiej, bo prościej, do np. NERO VISION i tworzysz DVD.
Odpowiedz