''Kroanh'' - prezentacja
Poznajcie Kroanha. Waży 1.5 kg, jest w całości wykonany z cynku i jest... no właśnie, czym jest Kroanh? Użytkownik, który jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi otrzyma prestiżowy, dożywotni szacunek twórców Kroanha ;)

Materiał zarejestrowany przy użyciu lustrzanki cyfrowej Canon EOS 550D z obiektywem FD 1.4 50mm oraz konsumenckiej kamery Handycam Sony HDR-XR350VE na dedykowanym statywie VCT-60AV. Oświetlenie sztuczne, 2 x 400W. Jeden dzień zdjęciowy (około 5 godzin), niespełna 100 ujęć, trochę ponad piętnaście minut materiału i dwa ciężkie tygodnie edycji, spędzone głównie na potyczkach technicznych z Vegasem i jego kapryśnym podejściem do plików .MOV (wynik pojedynku - 1:0 dla Vegasa - po długich i zażartych bojach zmuszony byłem wywiesić białą flagę i wyrenderować materiał z plików proxy - ale już zbieram siły na odwet :). Jest to mój pierwszy materiał rejestrowany DSLR-em, jak również pierwszy projekt wykonany w Sony Vegas.
Odpowiedz
A ściagnij trial Vegas 10 Pro i sprawdź na nim jak tam Twoje krnąbrne pliki.
Czym jest? Skrzyżowanie wiedźmińskiego medalionu z karykaturą wilka z "Nu, pagadi!" (górna szczęka...). :)
Funncjonalnie - rzygacz czy inny gargulec moim zdaniem. Ale może też być rączką od laski, cybuchem od fajki albo dildo Yennefer...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
To jest rękawiczka na mroźne dni.
Odpowiedz
Prawidłowo, Efix - Kroanh jest rzygaczem. Lada moment pod Twoim nickiem - obok znaczka SCVU - pojawi się znaczek CZR (''Certyfikowany Znawca Rzygaczy'' :) A tak na poważnie: cieszymy się bardzo, że bez pudła rozpoznałeś w nim wilka - to znaczy, że nasza praca przynosi zamierzony efekt - włożyliśmy sporo wysiłku, aby nie było żadnych wątpliwości, że jest to przedstawiciel rodziny Canis Lupus. Rzygacz ten jest jednym z trzech elementów wykonywanych przez nas na zlecenie klienta, w oparciu o jego projekt własny i wskazania.
Odpowiedz
Nie fair, że wczoraj nie miałem neta... Też zgadłem, że to rzygacz. Warto chodzić na WOK :)
Odpowiedz
(01-25-2011, 10:45)krasux napisał(a):  Nie fair, że wczoraj nie miałem neta... Też zgadłem, że to rzygacz. Warto chodzić na WOK :)

Kurrrr! Ja też wiedziałem, co to jest "rzygacz".
Ale nie z żadnego WOKu tylko z badań do recenzji video gry o Batmanie.
Wtedy się dowiedziałem. Bo jakoś musiałem nazwać te gargulce :)

Userzy Vegasa, nie tacy głupi, co?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
To na WOKu Bunch się tego nie uczyłeś? A może zręcznie omijałeś te lekcje :)
Odpowiedz
Generalnie co to jest rzygacz, klasyczny jakby nie było element architektury, powinien wiedzieć każdy kto ukończył szkołę podstawową w normalnym terminie i nie miał pod górkę. To, że większość adeptów "grafiki komputerowej" pyskujących na forach nie wie, że głowicę (kapitel) - oprócz statywu i rakiety balistycznej - ma np. kolumna (i to niekoniecznie głośnikowa), to zupełnie inna historia.
Ja to miałem na zajęciach z plastyki :)
A co to WOK nie mam pojęcia. Wiedza O..? Kulturze? Dobrze myślę? Moi młodzi mają WOS w gimnazjum.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tak, wiedza o kulturze. Omawiamy kolejno każdą epokę pod kątem architektury, malarstwa, rzeźby itd. Ciekawe zajęcia w sumie. Ja o architekturze w podstawówce nie miałem, w gim w sumie też nic. Jedynie historia po części i tyle.
Odpowiedz
A jak oceniacie samą prezentację? Macie jakieś zastrzeżenia, uwagi, sugestie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości