łączenie materiałów
Witam
Chcę was się zapytać jak złożyć dwa materiały do siebie z kamery, nie zmieniając formatu, oraz niczego,po prostu chcę połączyć dwa materiały, ale tak, żeby Sony Vegas 9 oddało mi je jako jeden bez zmienionego kodowania czyli w formacie "kamerowym".

Robię coś takiego (tak mi się wydaje..bo) ale materiał nie odtwarza się, ktoś mógłby napisać jak to zrobić właściwie, byłym bardzo wdzięczny :)

Dodatkowe pytanie, zainstalowałem Trial Sony Vegas 10, każdy materiał po użyciu opcji Render As, jest czarny, nawet sekwencja obrazków to jedynie czarne pliki, czy to jest ograniczenie wersji trial? czy ja nie potrafię czegoś ustawić?
Odpowiedz
W Vegas tego nie zrobisz.
VirtualDub ma opcję zapisywania bez ponownej konwersji.Jak? Poszukaj w google ;)
Odpowiedz
Jak to nie? Przeszukaj manual pod tym kątem :)
Odpowiedz
Dzięki VirtualDub, działa ! :)
Właśnie działa Sony Vegas 10 Trial, wystarczyło uruchomić ponownie.
Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
(01-24-2011, 9:36)Karmel napisał(a):  W Vegas tego nie zrobisz.
Zrobisz, wszystko zależy od formatu, identycznych ustawień itd. Wszystko jest w manualu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(01-24-2011, 11:23)efix napisał(a):  
(01-24-2011, 9:36)Karmel napisał(a):  W Vegas tego nie zrobisz.
Zrobisz, wszystko zależy od formatu, identycznych ustawień itd. Wszystko jest w manualu.

Tak też myślałem,lecz z rozpędu napisałem :)
Pomogłem ? Oceń.
Odpowiedz
wczoraj działał Virtual Dub, więc postanowiłem złączyć materiał i O.o nie czyta formatu HD z kamery ten program
Odpowiedz