Zakłócenia
Witam!

Mam pewien problem. Mianowicie po zaimportowaniu pliku wideo i wrzuceniu go na oś do przerabiania są momenty w których na podglądzie (i po renderowaniu) pojawiają się takie oto : http://img341.imageshack.us/img341/7855/leleweb3.jpg zakłócenia.

Wiecie jak temu zaradzić?

Dodatkowe info:
-format tego pliku to Mp4
-używam Vegas Movie Studio HD Platinum 10
Odpowiedz
A playery normalnie odtwarzają?
Odpowiedz
Tak, sprawdzałem w Media Player Classic, Windows Media Player i w Winampie
Odpowiedz
Mam ten sam problem... Robiąc mini mix filmików nagranych z "życia" ;d
W camtasii owego problemu nie ma, zaś SV go urodził...

Jakieś pomysły ^^ ?
Odpowiedz
To jest ewidentnie wina kodeka. Używasz jakichś kodekpaków? Wygląda to trochę jak dropy DV albo błąd algorytmu do dekompresji. Czasami przy mpeg2 na dekoderze jest taki efekt.
Odpowiedz
Kodekpak jest... Dziwne, że nie widać tego przy normalnym odtwarzaniu... Co zalecasz ?
Odpowiedz
Pytałem, jaki a nie czy jest. Wywal i zainstaluj FFDSHOW, DIVX i tyle powinno wystarczyć.
Odpowiedz
Spróbuje... Jeśli to istotne bawię się skonwertowanymi na avi plikami 3gp, nagrywanymi jak można się domyśleć telefonem

EDIT.

Divx zainstalowany... Czy są zakłócenia - nie mam pojecia... Próbując dodać jakiś film do projektu SV ma on problem z codekem... Wczesniej byly tzw. "Zaklócenia", ale otwierał <lol2> ... Teraz nie potrafię nawet otworzyć...
EDIT 2.

Nic się nie zmieniło... Problem ciągle ten sam...
Odpowiedz
Zainstaluj WSZYSTKIE podane kodeki.
Odpowiedz
(02-08-2011, 17:51)tidzu napisał(a):  zainstaluj FFDSHOW, DIVX i tyle powinno wystarczyć.

Zainstalowałem... Problem ten sam ;]

Interesujące jest fakt, że tzw. "Zakłócenia" są tylko w filmikach z telefonu... Choć w player odtwarza je poprawnie, jak wspominałem camstasia też ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości