Pytania odnośnie edycji audio w SV
Jako nowy użytkownik witam wszystkich. Mam parę pytań odnośnie edycji myzyki/audio w SV. Sony Vegasa obsługuję już od 2 lat i obróbka video jak i cała reszta idzie mi elegancko, a z samym audio ograniczałem się jedynie do akcji typu ścisz/podgłoś/podziel itd. Ostatnio jednak naszło mnie na edycję audio typu zmiana tonu, wysokości. Próbowałem użyć do tego pluginów audio, ale zauważyłem, że nakładając jakiś element (ja próbowałem zmianę wysokości z pomocą "Pitch Shift") to modyfikacja nakłada się na całą oś audio, a ja bym chciał na dany kawałek audio. Próbowałem to obejść m. in. że dane przerobione audio dam na inną oś, ale wtedy ten zmodyfikowany dźwięk pojawia się z kilkusekundowym przyśpieszeniem, zupełnie nie wiem dlaczego. I pytanie poboczne, gdzie znajdę w w audio pluginach efekt odpowiadający ze zmianę wysokości i tych innych podobnych? I ostanie- do czego konkretnie służy plugin Autotune VST? Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam
Odpowiedz
Nałożyć efekt na konkretny kawałek audio możesz tylko w najnowszej wersji Vegasa Pro.
Odpowiedz
(01-23-2011, 17:41)Pinto napisał(a):  Nałożyć efekt na konkretny kawałek audio możesz tylko w najnowszej wersji Vegasa Pro.

witam
rozdielasz ( remove from group )audio od video "U: , tniesz audio na kawalki i do kazdego z nich stosujesz efekt FX taki jaki chcesz
Odpowiedz
Ale jaki związek ma to z moim postem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości