Efekt jak w TV mango
Siema. Interesuje mnie możliwość zrobienia efektu w stylu TV Mango. Po lewej albo u dołu taka jakby ramka z numerem telefonu, ceną i takimi pierdołami. Szukam tutoriali ale nigdzie nie potrafię znaleźć.
Odpowiedz
Hmm ja bym zrobił taką ramkę w photoshopie i wrzucił bym do vegasa. Napisy może odzielnie aby je z animować :)
Odpowiedz
Heee to dobra myśl, nie wpadłem na to :D Myślałem, że jest taka opcja jak w starym movie makerze z XPka :D, ale to z szhopem niegłupie :D
Odpowiedz
Wystarczy pomyśleć ;) Tak samo możesz zrobić z pasakami dolnymi jak w stacjach muzycznych.

Odpowiedz
Dobra zrobiłem, wyszło zajefajnie. Ale mam problem. Z filmu który miał 1GB, po wyrenderowaniu w Vegasie otrzymałem 36 GB . Jak to możliwe ?!?!?!
Rozdzielczość z 1920x1080 na 1xxx x 720, format AVI. Da się jakoś to zapisać ale żeby wazyło 1GB lub mniej bez utraty jakości ?
Odpowiedz
Przecież tutaj nie jest wymagana żadna "tajna wiedza" i wielkie umiejętności w programie. Ludzie!

1. Skomponuj sobie w Vegasie z wielu elementów pasek. Użyj kilku warstw, dodaj tekst. Może anwet zmieniaj go w trakcie. Co w tym trudnego, jeśli nie pracuje się z programem od miesiąca?

2. Zrób sobie pasek bez tła w programie graficznym i wrzuc do Vegasa

To tak ogólnikowo mówię. Mam na myśli pasek bez bajerów.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Taki sam efekt posiada ProTypeTitler - SCROLL ale powodzenia z tym dziadostwem.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
@haxigi Mógłbyś mi przesłać tą ramkę którą zrobiłeś ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości