time lapse w vegasie

Odpowiedz
Mi się jedynie nie podoba urwanie muzyki na końcu. Tak to świetnie wygląda. I jedno pytanie: Zmianę kadru robiłeś w pan/crop?
Odpowiedz
Jak dla mnie bomba. Bardzo artystyczne, bardzo fajne.
Zauważyłeś jak pięknie Ci kamera nagrała obraz w nocy?
Mam pytanie, wszelka "jeżdząca kamera" to tylko suwanie zbliżeniem po klipie w programie, tak? Nic więcej?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Super ujęcia, jaką kamerą były robione??
Odpowiedz
Jak dla mnie to nie było kamerą :) Albo NEXem vg10. Co do tego jeżdżenia - to albo pan crop, albo są takie urządzenia - montujesz tam aparat i on 'jedzie' - do góry, na dół etc.
Odpowiedz
No ciekawie wygląda. Przeważnie time lapse robi się dobrym aparatem/lustrzanką.
Odpowiedz

a ja dodam jeszcze mój test time lapse w vegasie ;)
Odpowiedz
Jagiel super ci wyszło :) - lepiej popraw link.
Odpowiedz
(01-16-2011, 21:46)tidzu napisał(a):  Jagiel super ci wyszło :) - lepiej popraw link.

poprawione ;]
Odpowiedz
(01-16-2011, 17:44)tidzu napisał(a):  Jak dla mnie to nie było kamerą :) Albo NEXem vg10. Co do tego jeżdżenia - to albo pan crop, albo są takie urządzenia - montujesz tam aparat i on 'jedzie' - do góry, na dół etc.

zrobilem to kamera nex-vg10 tylko ze nie film a zdjecia (okolo 1200 fotek) , niestety nie posiadam kamery ktora by nagrywala z taka jakoscia w nocy .

przsuwanie oczywiscie to pan crop bo zdjecia sa w formacie 4/3 wiec mam zapas w gore i w dol , zdradza sie bo obiekty nie zachodza za siebie . co do uzadzen ktore przesuwaja kamere , niestac mnie na takie ale jest w trakcie produkcji wlasnej , jak skoncze moze zuce na forum by pokazac jak dziala i jak zbudowac.

pozdo

ps. do administratorow , jak zrobilem bledy ortograficzne znow , prosze nie kasujcie calego posta ;)
Odpowiedz